Арсенал - Суонзи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот dreben23 » 01 мар 2016 01:57

Ще започна първо с мнението си за предния мач, а то е само едно- Габриел аут, Пер ин. Имах си опасения, че това момче още не е готово за титулярче, ами видя се...Според мен си обърква състава за някои от мачовете, дано не стане същото и с лебедите.

Нищо страшно не е станало, въпреки че пет точки стана разликата, нещата ще трябва да се случват по трудния начин, но Арсенал са най-добри в Англия и ще успеем. Лошото е, че нямаме право на нито една грешка вече, а доста интересни мачове ни предстоят. Доста неприятности имахме миналата седмица, но виновниците се надявам да си получат заслуженото- Барселона, но когато му дойде времето. Сега викам да направим една победоносна серийка, а с мачовете и съперниците, които ни предстоят, ми се струва възможно. Първо обаче трябва да преодолем с характер зачестилите злочестия и да се върнем на пътя на успехa.

Носят се слухове, че Венгер може да прати няколко човека от титулярите да потренират малко при децата и да поотпочинат- някой измежду Санчес, Рамзи и Тио вероятно няма да вземе участие в мача. Не мога да разбера защо не излезе Жиру титуляр поне срещу червените дяволи, но да махнеш най-добрия си играч през сезона и то когато е във форма е леко съмнително, да извадиш най-опитният си защитник и то когато се е справил добре срещу Барселона и Лестър, нема нищо съмнително за мен-Арсенал пак почна да продава мачове. Нищо не може да се направи за съвременното футболче, защото нито една титла в нито едно първенство просто не се решава на терена и остава само да се надяваме, че щом най-силните отбори от другите първенства ще станат уредени шампиони, за същото злодеяние да ни "огрее" един път и нас, че много хейтъри се навъдили ама каквото е писано. Ама един път завинаги трябва да решим-бизнеса ли е по-важен или титлата, щото с пободобни неадекватни рокади по никое време, явно ще да е бизнеса проблема. Аз съм трениран боец и нито един резултат не може да ме изненада, а и гледам всеки мач, та знам много добре играчите на Наполи или Арсенал като си клатят краката. Само не разбрах едно - къде са тия бебета в Юнайтед, с които дигаха тиражите медийните среди? Двамина видях, другите все същите самозванци. Но аз познавам много добре Ван Гаал и знам, че е отличен треньор, нагъл туй онуй малко, но го умее футболчето, а и ние бяхме малко сад заради Барса и се очакваше в един момент да закрепим пак поста на холандеца, после пак ще е старата песен предполагам. Не се променя нито той, не се променям и аз. :mrgreen: :)
Колкото до мача с лебедите, а дано моят любимец Ашли Уилямс да е позагубил добрата си форма, че нямам никакво намерение да го пускам титулярче, но пък може да ни позатрудни доста. Суонзи едва ли ще промени своя стар и изпитан стил, когато играе срещу силни отбори, а именно да приеме играта в своята половина и да чисти напреш или от голлинията. Ако успеем да ги изненадаме рано с един бърз гол, бързо ще решим нещата, но ако се забавим, мачът ще се закучи, а ние си му виждаме доста зор срещу отбори, които предпочитат да се защитават най-вече, такива като Барса например. Срещу такива отбори на нас ни е най-трудно по принцип, защото те чакат своя шанс, за да ни накажат. Същите са и лебедите, затова и донякъде прогнозата ми е 1:0. Ако някой реши да оспорва авторитетните прогнози на баце Таско, първо да го победи някъде на футболче, тогава вече може! Разбира се, всичко е документирано както винаги и ще бъде. И докато нефутболните хора гледат фъстъци на село или планинари сеят джанки, баце ви ниже точен след точен, след точен.. Да има бе, да видят типстърите, че не струват и само обират хората за неща, които мога да им дам и без пари, за да тровим жигера на типстъри самозванци, уха! :)

[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
drogba_best
Мнения: 526
Регистриран на: 29 окт 2011 16:37
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот drogba_best » 02 мар 2016 23:23

Арсенал гони поредна титла :Д както винаги , сега само остава Барса да забията последния пирон в ковчега и сте готови.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16856
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Udoji90 » 02 мар 2016 23:37

Аз такава потресаваща НЕефективност в атака не съм виждал отдавна. Първо беше със Саутхемптън, после с Хъл, а сега и със Суонзи. 3 кажи-речи еднакви мача в атакуващ план - положения бол, а голове (почти) липсват. Жалко, че и Чех изневери в най-лошия възможен момент. А решението на Венгер да смени Кембъл и да не извади цял мач Рамзи го оставям просто без коментар...
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот boabbb » 02 мар 2016 23:46

Само едно послание имам към целия отбор, барабар с шубата, кожуха и све - да ви е.ба майкята недъгава :!: :!: :!:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23427
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Thsmith » 02 мар 2016 23:48

Дано да се изпадне от тази шибана четворка най накрая и шубата да бъде изритан, че не се търпи вече с неговите дивотии. Ебати нехранимайкото е тоя, даже да воайорства не може. Толкова примирен/безволеви отбор е създал, че нямам думи.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот crap » 02 мар 2016 23:48

Царе сме на издънките - факт. Лестър губят точки. Сити губят точки. Картофите губят точки. Вместо да дръпнем, срещу един от най-слабите отбори, в домакински мач, ние също губим точки... Изключително слаби в завършващата фаза. Безгръбначни и жилирани в центъра. Никакво разбирателство в последната третина - все едно отбор се е събрал онзи ден. Морала на нула. Ефиктивността също. Започвам и аз да губя вяра. Вижда се, че без Касорла не можем. Жалко, че новината за сетбека в ахилеса дойде няколко часа преди този невероятен резил. Трябва да сме благодарни на Ливърпуул за погрома на Сити, иначе се завръщахме на заветното 4 място. :x :x :x
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16856
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот Udoji90 » 02 мар 2016 23:49

Аз следващите мачове ще ги гледам с далеч по-малко напрежение и може би дори по-малък интерес. Иначе нямам нерви просто, а не е като да не съм свикнал какво се случва година след година. Даже вече почвам да мисля, че е най-добре да паднем от Тотнъм, та съвсем да спаднат очакванията.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот crap » 02 мар 2016 23:50

Не. Не бива да падаме от картофите. Това ще е дупка в дъното. Трябва да ги бием, това може да е повратната точка в сезона ни. Тази слаба форма, не може да продължи вечно!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот boabbb » 02 мар 2016 23:51

Голема работа тоя топ 4 - е.бал съм я в Шампионската лига - само допълнителни мачове без грам файда :? Чичо Месо взима колкото половината отбор на Арсенал - за какво по точно се бориме в оня турнир :?: Да гледаме реално на нещата ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24545
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Арсенал - Суонзи

Мнениеот boabbb » 02 мар 2016 23:51

crap написа:Не. Не бива да падаме от картофите. Това ще е дупка в дъното. Трябва да ги бием, това може да е повратната точка в сезона ни. Тази слаба форма, не може да продължи вечно!


От Тотнъм ти гарантирам, че ще паднеме - там сме на кота минимум 3 парцала ... Дано вкараме 1-2, та да не е хептен трагедия :|
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта