СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот matador1 » 10 юли 2014 14:28

smoothc написа:
matador1 написа:
smoothc написа:
Интересно кой подценява Аржентина.Веднага да бъде ореван.
Ти май обичаш, да си водиш дискусии заради принципа. На финал няма място за подценяване/недооценяване или еВем ти кво.

Доста хора подценяваха Аржентина,а най-много тези които подкрепят Германия(а вече след като се разбра,че това ще е финалът...още повече)!
Какво обичам аз,мисля че изобщо не ти влиза в работата! Хубаво е,че си го разбрал това,защото немските отбори и без това не печелят толкова често финалите :)


Да, бе. А ти пък подценяваш Германия. Както и всички фенове на архентинците.

Доста се бъркаш,приятелю :)

от smoothc на 08 Май 2014 19:47
Гледам доста хора прогнозират,че Белгия ще направи силно СП(идея,която до преди няколко месеца и аз подкрепях),но с течение на времето тази мисъл все повече и повече започна да ме напуска.Сякаш доста умора и контузии се насъбраха в основните им играчи,отделно че са и сравнително млад отбор,без кой знае какъв опит на големи форуми...някак си на кантар ги виждам при тях нещата,но пък може и да направят така очаквания от мнозина фурор,само времето ще покаже

На мен лично основен фаворит ми беше Германия,но по подобие на Белгия,нещата леко се промениха в движение и вече официално си имам нов фаворит!
[offtopic]Арженитна[/offtopic]


Не прочетох да прогнозираш нищо в тяхна полза. Анализ, който изключва подценяването би съдържал аспекти в полза и срещу двата отбора в един мач.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот smoothc » 10 юли 2014 14:38

Не,приятелю,цитатът е в отговор на твърдението ти,че "подценявам" Германия :)
А колкото до някакъв структурен анализ за предимствата и недостатъците,малко по-назад съм извел някои по-интересни акценти за двата отбора,които считам че са важни и могат да изиграят ключова роля!
Не прочетох да прогнозираш нищо в тяхна полза.

За Аржентина съм коментирал и извеждал почти всички по-важни неща(от всеки един двубой-положителни/отрицателни черти,предимства и недостатъци),които под една или друга форма отразяват действителността в този отбор.Аз лично в нито един момент не съм се съмнявал,че Аржентина ще играе финал на "Маракана".
Имаше хора,които приемаха някои твърдения с насмешка(включително и на другите колеги,които изказваха своите аргументи в полза на Аржентина),но...нали знаеш:Който се смее последен,се смее най-добре :)

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2014 14:52

Ех, Лео ми напълни дупата как се изкефи след дузпите, от 3 години не го бях виждал така да се радва - след гола за 2-1 на Уембли срещу Юнайтед...явно голяма тежест му е лиспата на световна титла. В неделя ще е истинска наслада за мен да гледам как ще я вдигне :oops:

Може би ще съм най-шокираният човек ако немците успеят да спечелят в неделя, има ужасно много причини, които клонят към триумф на Меситата...

1.След дузпата през 1990 и дузпите през 2006 е време думата "справедливост" да се намеси - немците сигурно ще имат много положения, но гол може и да не вкарат(всички помним Челси как някаква сила им беше окупирала вратата през 2012)
2.Италия и Испания са най-неудобните отбори за Бундестима, а Гаучосите ще играят точно както тези 2 отбора...може да се повтори 1/2 от 2010, още повече, че явно на Меси просто му е писано да вдигне титлата именно на Бразилска земя :)
3.Много рядко шампион става отбор, дето е изиграл такива бомбастични мачове до финала като 1-7 с Бразилия - всички помним 2010 двете разгромни победи на Германия над Англия и Аржентина, но после на 1/2 спукаха гуми и изобщо нямаха идея в атака - е сега очквам същото, още повече, че треньор им е Льов и едва ли той ще успее да надгради.
4.Историята доказва, че шампион се става с адски добра защита - вижте Италия и Испания 2006 и 2010 не блестяха, но триумфираха....Испания 2010 с 8 гола вкарани и нито 1 допуснат в елиминациите...Меситата са тръгнали към повторение не тези 2 постижения

Разбира се финал е и всичко е възможно, още повече че Германия играе, но това е моето виждане на нещата ще поживеем и ще видим :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 14:55

kingofpop написа:Ех, Лео ми напълни дупата как се изкефи след дузпите, от 3 години не го бях виждал така да се радва - след гола за 2-1 на Уембли срещу Юнайтед...явно голяма тежест му е лиспата на световна титла. В неделя ще е истинска наслада за мен да гледам как ще я вдигне :oops:

Може би ще съм най-шокираният човек ако немците успеят да спечелят в неделя, има ужасно много причини, които клонят към триумф на Меситата...

1.След дузпата през 1990 и дузпите през 2006 е време думата "справедливост" да се намеси - немците сигурно ще имат много положения, но гол може и да не вкарат(всички помним Челси как някаква сила им беше окупирала вратата през 2012)
2.Италия и Испания са най-неудобните отбори за Бундестима, а Гаучосите ще играят точно както тези 2 отбора...може да се повтори 1/2 от 2010, още повече, че явно на Меси просто му е писано да вдигне титлата именно на Бразилска земя :)
3.Много рядко шампион става отбор, дето е изиграл такива бомбастични мачове до финала като 1-7 с Бразилия - всички помним 2010 двете разгромни победи на Германия над Англия и Аржентина, но после на 1/2 спукаха гуми и изобщо нямаха идея в атака - е сега очквам същото, още повече, че треньор им е Льов и едва ли той ще успее да надгради.
4.Историята доказва, че шампион се става с адски добра защита - вижте Италия и Испания 2006 и 2010 не блестяха, но триумфираха....Испания 2010 с 8 гола вкарани и нито 1 допуснат в елиминациите...Меситата са тръгнали към повторение не тези 2 постижения

Разбира се финал е и всичко е възможно, още повече че Германия играе, но това е моето виждане на нещата ще поживеем и ще видим :oops:

Ей кат почнеш да пишеш така предварително ... :evil: :evil: :evil:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2014 14:58

Middlesbrough написа:
kingofpop написа:Ех, Лео ми напълни дупата как се изкефи след дузпите, от 3 години не го бях виждал така да се радва - след гола за 2-1 на Уембли срещу Юнайтед...явно голяма тежест му е лиспата на световна титла. В неделя ще е истинска наслада за мен да гледам как ще я вдигне :oops:

Може би ще съм най-шокираният човек ако немците успеят да спечелят в неделя, има ужасно много причини, които клонят към триумф на Меситата...

1.След дузпата през 1990 и дузпите през 2006 е време думата "справедливост" да се намеси - немците сигурно ще имат много положения, но гол може и да не вкарат(всички помним Челси как някаква сила им беше окупирала вратата през 2012)
2.Италия и Испания са най-неудобните отбори за Бундестима, а Гаучосите ще играят точно както тези 2 отбора...може да се повтори 1/2 от 2010, още повече, че явно на Меси просто му е писано да вдигне титлата именно на Бразилска земя :)
3.Много рядко шампион става отбор, дето е изиграл такива бомбастични мачове до финала като 1-7 с Бразилия - всички помним 2010 двете разгромни победи на Германия над Англия и Аржентина, но после на 1/2 спукаха гуми и изобщо нямаха идея в атака - е сега очквам същото, още повече, че треньор им е Льов и едва ли той ще успее да надгради.
4.Историята доказва, че шампион се става с адски добра защита - вижте Италия и Испания 2006 и 2010 не блестяха, но триумфираха....Испания 2010 с 8 гола вкарани и нито 1 допуснат в елиминациите...Меситата са тръгнали към повторение не тези 2 постижения

Разбира се финал е и всичко е възможно, още повече че Германия играе, но това е моето виждане на нещата ще поживеем и ще видим :oops:

Ей кат почнеш да пишеш така предварително ... :evil: :evil: :evil:


споко ве, то ако зависи от мен и ако с 1 коментар ще променя развоя на финала на световното :oops: ;)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Долгопол
Мнения: 849
Регистриран на: 27 юни 2014 20:27
Skype: намайкатипотката
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот Долгопол » 10 юли 2014 14:58

В момента си измисляте футболни аргументи в полза на Аржентина. ;) Само се чудите какво да измислите :lol: Истината е, че най-важните фактори във футбола - класата и отборният дух са на страната на Германия.

Всички други статистики, традиции и измишльотини са пълни ГЛУПОСТИ :!:
suareshampion написа:И 500 млн за трансфери да имаме ,не можем да вземем класен играч бе вие малоумни ли сте бе ? :lol: На какъв език да ви се обяснява на вас форумните тъпунгери ?


suareshampion написа:Кура трябва му целуват на Роджърс ,не да го бойкотират . Толкова си могат мишоците !

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2014 15:00

Долгопол написа:В момента си измисляте футболни аргументи в полза на Аржентина. ;) Само се чудите какво да измислите :lol: Истината е, че най-важните фактори във футбола - класата и отборният дух са на страната на Германия.

Всички други статистики, традиции и измишльотини са пълни ГЛУПОСТИ :!:


може и да си прав....ще видим в неделя, според мен спортният шанс ще е на страната на Сабейовците след несправедливостта през 1990 и дузпите през 2006, но все пак футбола си е футбол :)
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 15:00

Долгопол написа:В момента си измисляте футболни аргументи в полза на Аржентина. ;) Само се чудите какво да измислите :lol: Истината е, че най-важните фактори във футбола - класата и отборният дух са на страната на Германия.

Всички други статистики, традиции и измишльотини са пълни ГЛУПОСТИ :!:

Отборния дух е точно на страната на Аржентина 8-)
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18088
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот kingofpop » 10 юли 2014 15:01

Middlesbrough написа:
Долгопол написа:В момента си измисляте футболни аргументи в полза на Аржентина. ;) Само се чудите какво да измислите :lol: Истината е, че най-важните фактори във футбола - класата и отборният дух са на страната на Германия.

Всички други статистики, традиции и измишльотини са пълни ГЛУПОСТИ :!:

Отборния дух е точно на страната на Аржентина 8-)


А дано Масчерано цъка и новия сезон така, както вчера :roll:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: СП 2014 | 1/2 финал | Холандия - Аржентина - 0:0 (2:4 aet)

Мнениеот Middlesbrough » 10 юли 2014 15:03

kingofpop написа:
Middlesbrough написа:
Долгопол написа:В момента си измисляте футболни аргументи в полза на Аржентина. ;) Само се чудите какво да измислите :lol: Истината е, че най-важните фактори във футбола - класата и отборният дух са на страната на Германия.

Всички други статистики, традиции и измишльотини са пълни ГЛУПОСТИ :!:

Отборния дух е точно на страната на Аржентина 8-)


А дано Масчерано цъка и новия сезон така, както вчера :roll:

Ами ако не го пускат защитник , може и да поцъка !!! :twisted:
[center][wrapimg=]https://thenypost.files.wordpress.com/2019/03/james-harden.jpg?quality=90&strip=all&w=618&h=410&crop=1[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQO8_lGo8nA8_IcLIXLWf5EmOZJm1Aswij5Lxnwz3sLgZHlc3r-[/wrapimg][/center]
[offtopic][wrapimg=]https://pre00.deviantart.net/a68c/th/pre/f/2017/035/5/1/the_king___leo_messi__lockscreen_wallpaper__by_jazzyjaber-daxtpdo.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта