Бисери на коментаторите от БНТ

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот we are the champions » 13 юни 2014 15:46

Интересно ми е как ще се справи Ангелов с имената на Японците :)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот modor » 13 юни 2014 16:00

Довечера и Ибришимката, ще пищи :mrgreen:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Middlesbrough
Мнения: 32472
Регистриран на: 11 мар 2009 03:20
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Middlesbrough » 13 юни 2014 16:03

modor написа:Довечера и Ибришимката, ще пищи :mrgreen:

Омааааааааар Бравооооо Оооооооооооо Гооооооооооооооооооооол гооооооооооооооооооЛ
:lol: :lol: :lol:
имаше и клипче :lol: :lol:


Офтопик:

Потребителски аватар
saffron
Мнения: 1892
Регистриран на: 21 дек 2010 17:41
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот saffron » 13 юни 2014 16:08

peliforewer написа:Това че се явяват на търгове е за добро,защото аз ,надявам се и ти можем да си позволим да гледаме всякакви тв канали,но много хора нямат достъп до друга телевизия освен БНТ.Гледайте си мачовете,картината е качествена,пиите си биричката и не се занимавайте с глупости.


Честно казано щях да им сипя много на тея смазаняци и на тях и на тъпите им селфи , авто или каквито и да там реклами ... Но верно , не всички хора могат да си позволят други канали и заради тях трябва да правим компромис и да влизаме в положение . А пък тея маимуни зад микрофона пак може да си ги псуваме..
И на много хора им се чудя защо гледат студията по "майката" ? Снощи евроспорт имаха студио и преди и след мача и то с много по нормални гости и коментатори.
[rimg]http://media.tumblr.com/tumblr_masms49oVh1qhe3fh.gif[/rimg]

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот luxorus » 13 юни 2014 16:18

peliforewer написа:
luxorus написа:
peliforewer написа:Не знам какъв е този вой срещу БНТ и техните коментатори,вече минахте всякакви граници.Това е национална телевизия и нейния приоритет вече не е спорта,вместо да сте доволни че Световното не се предава по някой платен канал който се гледа от хиляда зрители от снощи не сте спрели да плюете.Това са коментаторите в момента на БНТ,те нямат шанса да коментират по 5-6 мача през седмицата от различни първенства, а само някои срещи на националния отбор и Лига Европа и може би за това допускат и някои грешки.Мен като ме дразни някой коментатор си намалям звука и имам достатъчно познания по играта за да си гледам мача,а и Вас вечно мрънкащите като гледам сте "компетентни" и може да мините и без коментар.

Като не им е приоритет футбола,да не играят търгове за да взимат правата.Ако коментаторите не стават(щото рядко коментират футбол :o :o :o ) да си намерят такива,които стават.И точно защото е държавна телевизия са длъжни да се съобразят със зрителите,щото ти и аз му плащаме заплатата)образно казано)!

Това че се явяват на търгове е за добро,защото аз ,надявам се и ти можем да си позволим да гледаме всякакви тв канали,но много хора нямат достъп до друга телевизия освен БНТ.Гледайте си мачовете,картината е качествена,пиите си биричката и не се занимавайте с глупости.

Пич,с ефирната телевизия и с обикновена антена баба Кера от Долно нанадолнище може да гледа всички национални телевизии.Peace
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32331
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот modor » 13 юни 2014 16:21

Middlesbrough написа:
modor написа:Довечера и Ибришимката, ще пищи :mrgreen:

Омааааааааар Бравооооо Оооооооооооо Гооооооооооооооооооооол гооооооооооооооооооЛ
:lol: :lol: :lol:
имаше и клипче :lol: :lol:

:lol: :lol:
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

mimi29
Мнения: 358
Регистриран на: 29 ное 2010 00:14
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот mimi29 » 13 юни 2014 16:24

Най са ми смешни тези който намесват данъците за всяко нещо .Всеки ден виждам някой темерут който виждаш ли ти бил плащал данък и от другата страна трябвало да му се кланят .КУЛТОВО ПЛАЩАМ СИ ДАНЪКА И ИСКАМ КОМЕНТАТОРА ДА КОМЕНТИРА КАКВОТО НА МЕН МИ ХАРЕСВА :mrgreen:
седим си аз у комунизъмъ пубер на 10-12 годинки.
и чувам, че у Италия почнала страстната седмица.
И си викам: тия сигурно се ебът по площадите и никой на никого не отказва.... трее се посети

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6870
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот icko65 » 13 юни 2014 16:38

mimi29 написа:Най са ми смешни тези който намесват данъците за всяко нещо .Всеки ден виждам някой темерут който виждаш ли ти бил плащал данък и от другата страна трябвало да му се кланят .КУЛТОВО ПЛАЩАМ СИ ДАНЪКА И ИСКАМ КОМЕНТАТОРА ДА КОМЕНТИРА КАКВОТО НА МЕН МИ ХАРЕСВА :mrgreen:

Баси..всеки ден виждам тъпи патки които на се мислят за голямата работа и аз от другата страна трябва да им вярвам.КУЛТОВО!Плащам си мастрафа и искам професионалистка.Иии...така моме.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Invader
Мнения: 404
Регистриран на: 20 мар 2009 16:36
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Invader » 13 юни 2014 16:41

"Това беше много тънка Незасада" :lol:
Изображение

Неутрален
Мнения: 925
Регистриран на: 07 сеп 2009 17:16
Контакти:

Re: Бисери на коментаторите от БНТ

Мнениеот Неутрален » 13 юни 2014 16:52

За коментаторите няма да коментирам, защото в началото на студиото пуснаха чичо Пенчо. Който го е гледал, знае за какво става въпрос. Уникален, да го интервюират всеки ден преди мачовете.


Върни се в “World Cup 2014”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост