СП: България - Бразилия 0:3

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

kabaka
Мнения: 137
Регистриран на: 28 авг 2014 11:27
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот kabaka » 09 сеп 2014 10:26

Middlesbrough написа:Пичове това са все пак Бразилия ! не правете драми ! Логично е да загубим !
ПО важни са другите мачове от групата , а тук трябва да играем добре за самочувствие и увереност : )

Най-смисленото мнение до тука. Загубата от Бразилия е ясно, трябва просто да се вземат мачовете с Германия, Куба и Финландия и продължаваме. Няма кво да се лъжем, както някой по-горе каза - нямаме сервис, нямаме посрещане, жвеков така и не се научи да играе с центрове, то като стана дума май и центрове нямаме, нямаме подсигуряване след блок или пусната топка като добавим и психо игричките на бразилия със забавянето на играта...

Потребителски аватар
zlato1234
Мнения: 1286
Регистриран на: 21 май 2014 16:36
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот zlato1234 » 09 сеп 2014 10:33

Ако вземем поне една точка от Бразилия, за мен ще е успех. Шансовете да спечелим са много малки, но все пак ги има. Ако бразилците нямат ден, а при нас всичко се получава... Има някаква надежда. По важно е да спечелим останалите мачове с по 3:0 3:1. 8-)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/952/8092952a.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 09 сеп 2014 10:38

progres1986 написа:НАПРОТИВ,ЧОВЕКА СЕ ИЗКАЗА МНОГО ПОДГОТВЕН.ЗЛЕ СМЕ НА СЕРВИС,ЗЛЕ СМЕ НА ПОСРЕщАНЕ.ЖЕКОВ НЕ ИЗПОЛЗВА ЦЕНТРОВЕТЕ.САМО СЪС СОКОЛОВ,НЕ СТАВА.3-0.


Разбира се, че се изказва неподготвен. В мача с Русия имаме 13 атаки през центъра - 8 с Теодор, 4 с Милушев и 1 с Йосифов, и то при този убийствен сервис на руснаците. За сравнение те имат общо 21 атаки през центъра при положение, че разполагат с такова чудовище, като Мусерски.
На сервис имаме 9 аса и само 20% грешки, което не е никак зле. Принципно ако изпълняваш силов сервис (какъвто ние изпълнявахме почти през целия мач с Русия) между 15% и 20% грешки са напълно нормални и са добър атестат.
Единствено посрещането леко куца, но това може да се коригира.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 сеп 2014 10:55

От този мач няма какво да загубим, може само да спечелим.

Единствено се надявам, да не ни унижат, щото и това е възможно, ако им тръгне играта, а нашите започнат да бъркат всеки 2-ри сервис.

Реално е да загубим... Но сме способни на изненада.
Бразилците имат по-добро посрещане от Русия, но нямат толкова качествен сервис.
Въпреки, че има няколко човека, които бият страшен сервис с отскок.
Но все пак, нямат такава гад, като Мусерски ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
luxorus
Мнения: 2482
Регистриран на: 11 авг 2009 11:44
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот luxorus » 09 сеп 2014 11:22

В мача с Русия показахме,че можем да посрещаме изродския сервис на Русия,който е най-добрия в света,въпреки 19те им аса,и Пламен каза,че такова нещо с такава успеваемост Русия няма да повтори поне 30 години още.Пенчев и Салпаров са много стабилни на посрещане,Скримов бива.За мен Алексиев,въпреки че е капитан,твърдо трябва да е резерва-нито сервис,нито посрещане има.Ако ни влиза силния сервис,както срещу Русия,при добра първична атака,на бразилците "нема" да им се верва!
3-1;3-2

За мен "селесао" са отбора с най-мръсните номера,виждани някога във волейбола.
I'M BLIND!IMPRESS ME!

Потребителски аватар
pafkata
Мнения: 499
Регистриран на: 04 авг 2014 17:00
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот pafkata » 09 сеп 2014 11:40

Можем да вземем поне точка, че даже и да бием с 3-2. Надявам се мача да стигне 5 гейма иначе нямаме шанс. Бразилия е по-слаб отбор от Русия, така че вярвам в нашите момчета.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12591
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот BRF » 09 сеп 2014 12:19

Нямам никаква представа как ще завърши мача!Прогнози няма да давам,а просто ще се наслаждавам на играта на България на СП!Със сигурност сме в топ 10 на света в последните поне 20 години!Не се сещам за друг подобен спорт,като изключим борбата,но той е индивидуален!Просто се кефете,че сме там!
Мача с Русия си беше много як със страхотна игра от наша страна.В третия гейм дори при огромна разлика се опитахме да наваксаме а не се предадохме.Имаме си шансове.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот siniq_fen » 09 сеп 2014 13:39

kabaka написа:
Middlesbrough написа:Пичове това са все пак Бразилия ! не правете драми ! Логично е да загубим !
ПО важни са другите мачове от групата , а тук трябва да играем добре за самочувствие и увереност : )

Най-смисленото мнение до тука. Загубата от Бразилия е ясно, трябва просто да се вземат мачовете с Германия, Куба и Финландия и продължаваме. Няма кво да се лъжем, както някой по-горе каза - нямаме сервис, нямаме посрещане, жвеков така и не се научи да играе с центрове, то като стана дума май и центрове нямаме, нямаме подсигуряване след блок или пусната топка като добавим и психо игричките на бразилия със забавянето на играта...

Направо да се прибираме, аз друго не виждам.
Само Левски!

el_tigre
Мнения: 123
Регистриран на: 13 окт 2012 01:00
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот el_tigre » 09 сеп 2014 14:13

Аз също съм на мнение че Селесао са по-силен отбор от Русия в момента.Руснаците,въпреки че имат 2-3 равностойни състава,са без Максим Михайлов , Волков, Тет'хин се отказа преди време,а им е най-добрия посрещач,Вербов либерото отсъства.На кариоките ако не им затрудним посрещането,Бруно ще си прави каквото си иска и ще ни разбият.Хубаво ще е да ни подценят малко и да ги поставим под напрежение.Не съм оптимист и с оглед на това че те играят отлично в защита , а нашата атака не е убедителна и трудно завършваме от първи опит атаките.Ако не изкараме Сааткамп от играта е много вероятно да се получи същата картинка както с Мусерский.С Бруно Резенде си взаймодействат със затворени очи.
Имаме по-важни мачове,така че всеки спечелен гейм срещу Бразилия трябва да се брои за успех !

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: СП: България - Бразилия

Мнениеот mistreated » 09 сеп 2014 14:31

el_tigre написа:Аз също съм на мнение че Селесао са по-силен отбор от Русия в момента.Руснаците,въпреки че имат 2-3 равностойни състава,са без Максим Михайлов , Волков, Тет'хин се отказа преди време,а им е най-добрия посрещач,Вербов либерото отсъства.На кариоките ако не им затрудним посрещането,Бруно ще си прави каквото си иска и ще ни разбият.Хубаво ще е да ни подценят малко и да ги поставим под напрежение.Не съм оптимист и с оглед на това че те играят отлично в защита , а нашата атака не е убедителна и трудно завършваме от първи опит атаките.Ако не изкараме Сааткамп от играта е много вероятно да се получи същата картинка както с Мусерский.С Бруно Резенде си взаймодействат със затворени очи.
Имаме по-важни мачове,така че всеки спечелен гейм срещу Бразилия трябва да се брои за успех !


Волков, Тетюхин и Михайлов какво изобщо ги броите? Те не играят от сума време, ама това не пречеше на Русия да станат европейски и олимпийски шампион, както и да спечелят Световната лига.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...


Върни се в “Световно първенство по волейбол”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта