ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот acmilan » 25 юни 2012 22:33

storm написа:Имах малко свободно време и реших да проверя малко форумите и на другите италиански отбори, за да видя как са що са... И попаднах на едно много интересно мнение на индивида daniel875.. Та въпросния индивид е фен на Милан (уж) и във форума на "росонерите" се е зародила дискусия относно Андреа Пирло.. ( всички знаем защо..) .. И там въпросният господин е пожелал, ако може Скуадрата да се провали с/у Германия, а футболистите на Милан да се представят на ниво, за да може да се развали тезата, че тези от Юве са в причината за предстоящията полуфинал..ахахахаха :mrgreen: :mrgreen:
Дребна душица ей... аз знаех, че е леко бъгаво това момче, но чак пък толкова ??? :?

И все пак Андреа е голям и Андреа е настоящият шампион на Италия с Милан... оп Ювентус ( май така се казваше най-титулувания отбор.. :) )

И за да завърша, пожелавам на Скуадрата да стане Еврошампион с помоща на играчите на Милан, за да може и този отбор да има принос за представителния тим.. :)

п.с Този пост не цели да обиди или да отрече качества на даден отбор или футболист !.. :)

acmilan Брато не чети моля те...аххахахах

Ахахаха, последното много ми хареса наистина :mrgreen: За съжаление чета всичко, колега, голяма гад съм :mrgreen: За въпросния потребител няма смисъл да коментирам, аз самият не съм съгласен с голяма част от мненията му, а и не е коректно да пиша сега за него. Братле, играчите на Милан нямаха ли принос 2006 - та :) Сегашният ви идол Пирло, Гатузо, Джилардино, Пипо, Неста. Тогава, между другото, имаше много играчи от всякакви отбори и Липи правеше ротация всеки мач, доколкото си спомням, всички взеха участие без резервните вратари, 10 човека вкараха 11 гола. И наистина не си прав с тия писания, не знам защо го правиш, сериозен фен си на футбола, не бива да се пишат неистини, това не отива на фен на Италия. Едно е да се бъзикаме на тема Милан - Ювентус, ( аз изобщо не целя това по време на Еврото, между другото, изобщо не засягам тази тема, а и няма нужда от това, виж самите италианци колко са били обединени винаги, точно затова са и толкова силни) друго е да се принизява и игнорира труда на футболисти, дали толкова на Италия... Не е честно просто. И не става въпрос за Милан и Ювентус. Пирло сега е при вас, игра 10 години при нас, Ночерино е бивш ваш играч, днес си тук, утре си там, това е футболът, само такива като Паоло, Алекс, Франческо бяха и са клубни знамена. Дори моят идол Пипо игра при вас, но това не го прави по - малко специален футболист за мен. Един от най - силните бекове в света в последните 15 години Джанлука Дзамброта постигна много с Ювентус, но се оказа, че винаги е бил голям миланист, е, по - малко значим ли е за Ювентус и за Италия за теб? Едва ли. Стига по темата, че имам и за мача да пиша мнение, ахахаха. И не знам защо все за Милан пишеш, заяждай се малко с дурекса де, стига само с моите хора :mrgreen:
Последна промяна от acmilan на 26 юни 2012 01:21, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот acmilan » 25 юни 2012 22:35

Лелеееее, аз най - важното забравих, кой най - титулуван отбор, този в Италия или този в целия свят :)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот Sardukar » 25 юни 2012 22:55

ае май всички сте фенове на Глазгоу Рейнджърс-108 значими отличия! ;) Уеко с метала :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот acmilan » 25 юни 2012 23:01

Предстои мачът на мачовете в европейския футбол. Двете най - успешни европейски футболни нации се изправят една срещу друга. Сигурен съм, че ни очаква много интересен мач. Прави сте писалите за фактора почивка, все пак днес италианците правят възстановяване, предполагам, и имат 2 дни за подготовка за полуфинала, доста по - малко е в сравнение с времето на Германия преди мача. Понякога обаче, с по - малко почивка се влиза в по - добър игрови ритъм, а и емоциите от мача с Англия са пресни. Дано Прандели намери някакво решение на проблема с пропускането на толкова много голови положения, просто не е нормално от 20 удара във вратата и над 30 по посока към нея, да не вкараш един гол, освен един отменен, заради засада. Доста хора обвиняват Балотели, аз не мисля, че Марио не се раздава или не прави каквото може, за да вкара, просто не е узрял явно за тези мачове. Лошото е, че ако се пусне Ди Натале, Италия ще отслабне значително от гледна точка на физическата сила в единоборствата в атака. Желанието на Прандели е да се играе с един голаджия и един креативен нападател, Балотели и Касано са балансирана двойка, но не знам дали Ди Натале няма да е добра изненада за германците. Лошото е, че Маджо е наказан, а Абате напусна с травма снощи, няма друг десен бек в отбора, може би ще се прибегне до включването на Джакерини на този пост. Де Роси също има проблеми, но все пак в средата на терена има повече оцпии. Мисля, че е крайно време Ночерино да започне титуляр. Направи страхотен сезон и очевидно е най - директният халф на Италия пред гола. С това слабо реализиране на положенията, такъв човек е повече от необходим, видя се и снощи как вкара, макар и от засада и как си спря перфектно топката и я насочи към вратата в друга ситуация, но ударът беше пресечен. Монтоливо направи силен мач, въпреки пропуска, помага много на Пирло в разиграването на топката. Очаквам отново много силна средна линия за адзурите, която да спечели битката в тази част на терена. Ако Де Роси не е готов да започне, дано Тиаго е в състояние, защото ще има нужда от физически силен опорен халф срещу Кедира и Швайнщайгер. Не знам дали Киелини има някакъв шанс да се оправи до четвъртък, но снощи Бонучи и Бардзали се представиха добре, лошото е, че не са много високи и ще им е трудно срещу Гомес (Адамс :lol: ). Касано снощи не направи особено добър мач, но и нямаше никакви пространства пред него, в четвъртък определено ще има повече възможност за изява. Абе каквото реши Прандели, това да бъде. Важното е Италия да спечели ;)
Последна промяна от acmilan на 26 юни 2012 01:20, променено общо 1 път.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
1912chaflio
Мнения: 490
Регистриран на: 16 май 2011 20:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот 1912chaflio » 25 юни 2012 23:15

storm написа:Имах малко свободно време и реших да проверя малко форумите и на другите италиански отбори, за да видя как са що са... И попаднах на едно много интересно мнение на индивида daniel875.. Та въпросния индивид е фен на Милан (уж) и във форума на "росонерите" се е зародила дискусия относно Андреа Пирло.. ( всички знаем защо..) .. И там въпросният господин е пожелал, ако може Скуадрата да се провали с/у Германия, а футболистите на Милан да се представят на ниво, за да може да се развали тезата, че тези от Юве са в причината за предстоящията полуфинал..ахахахаха :mrgreen: :mrgreen:
Дребна душица ей... аз знаех, че е леко бъгаво това момче, но чак пък толкова ??? :?

И все пак Андреа е голям и Андреа е настоящият шампион на Италия с Милан... оп Ювентус ( май така се казваше най-титулувания отбор.. :) )

И за да завърша, пожелавам на Скуадрата да стане Еврошампион с помоща на играчите на Милан, за да може и този отбор да има принос за представителния тим.. :)

п.с Този пост не цели да обиди или да отрече качества на даден отбор или футболист !.. :)

acmilan Брато не чети моля те...аххахахах
Абе Сторм защо се занимаваш с глупости ,остави го момчето да си живурка в измислиния свят .
то такива като него с лопата да ги ринеш,така че хич не му обръщай внимание

Потребителски аватар
ihalamadrid
Мнения: 538
Регистриран на: 30 апр 2012 23:00
Skype: vamosmadrid
Местоположение: Сантяго Бернабеу
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот ihalamadrid » 25 юни 2012 23:40

Дано Италия да удари Германия и на финала Испания да е срещу по-така противник ... :) :) :) :) :lol: И ДА,казвам ИСПАНИЯ НА ФИНАЛ!
uppercut написа:
джони написа:тоя момент с тоалентана е култов :) :) някакво момче 50 кила върви към някакви чички,всички с нациски татуси и по над 100 кила,а ония се насраха и дават задна и търсят помощ от вратата на тоалетната

:-D

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 23:43

Германия играе трудно срещу Италия. Какво от това обаче? Мачът е един, топката е кръгла, играчите на Германия могат да играят футбол. При това добър ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот Groucho » 25 юни 2012 23:52

Очаквам Германия да спечели, въпреки че съм за италианците. За съжаление няма нападател, който да реализира усилията на халфовете на Адзурите. Преди първенството очаквах полуфиналът да бъде таван на Италия. Те са на този етап и ако продължат, ще ме изненадат много сериозно. Каквото и да стане, футболистите на Прандели показаха добър футбол и заслужават само похвали. Един или два на нула за Германия. Дано Белотели развали тази моя прогноза, защото е качествен футболист, а не съумява да го покаже на това първенство.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот niki87 » 26 юни 2012 00:17

Това какво е било преди, няма абсолютно никакво значение. Нито сме 1970, нито 1982, нито 2006. През 2012 година Германия е най-силния отбор в Европа. Тимът бъка от качество във всяка една линия. Нападателната мощ в лицето на Йозил, Гомес, Клозе, Мюлер, Шюрле, Ройс, Гьотце е убийствена. На вратата е най-добрия към този момент в света. Всички предпоставки за германски триумф са налице. Италия обаче си е Италия, т.е.- може да победи всеки един отбор в света, по всяко време. Както колегата АцМилан написа- изправят се двете най-велики футболни нации на континента, и зрелището е гарантирано. За негово съжаление обаче победител ще бъде европейския рекордьор по титли- Германия :mrgreen:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/2 финал: Германия - Италия

Мнениеот Viktor4o_Rs » 26 юни 2012 00:29

Ако трябва да сме съвсем коректни, предимството на Италия е на световните първенства, всички загуби на Германия са на Мундиали. На европейски първенства двата тима са свършвали хикс - през 80-та и през 96-та. Този път обаче не вярвам мачът да е равен, въпреки че продължения може да има. Дузпи ... ох, дузпите ще са голяма драма ако ги има, не искам отново да се минава през това напрежение :mrgreen:
Че това са двете най-велики футболни нации в Европа е на 100 % вярно. И мисля, че респектът е взаимен. Никога не съм харесвал италианския национален отбор и стила им, но ги уважавам много, а играчи като Буфон, Пирло и особено Балотели са ми безкрайно интересни и забавни :) Дори и Германия да отпадне, никога не е срамно да загубиш от адзурите. Смятам обаче, че това няма да се случи и германците в четвъртък най-после ще запишат победа над този голям свой съперник. 8-)
Изображение


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта