ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот russia » 28 юни 2012 01:46

[/quote]Участват, но на Еврото още в груповата фаза си срещу 3 силни отбора![/quote]
Мдаа европейски гиганти като Ейре и Хърватска[/quote]
За Ейре съм съгласен, но Хърватска как и за сметка на кого отпаднаха?
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
Chelsea Forever
Мнения: 2119
Регистриран на: 08 мар 2011 14:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Chelsea Forever » 28 юни 2012 01:49

Еми Хърватска отпаднаха по много нелеп начин,а напред отидоха онези с анти-футбола

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот dreben23 » 28 юни 2012 02:05

Честито на Испания! Заслужено класиране на финала, въпреки бойката игра на Португалия! Според мен щяха да си решат двубоя още в редовното време, ако не бяха безумните решения на Дел Боске да остави футболисти като Фабрегас, Торес и Йоренте за сметка на един ялов играч като Негредо. Не бива да се правят такива експерименти в толкова важен мач като полуфинала и за малко грешката не беше наказана подобаващо. Все пак се видя, че след редовното време испанците бяха отборът, който търсеше повече победата и въпреки че мен лично ме е малко яд, че се оказаха победители при дузпите, но след като познах и първият пропуск на испанците, така и предположих, че Роналдо няма да бие дузпа, защото голямата грешка на португалския треньор беше, че го остави последен избор и това се оказа решаващо. Сега, дали щеше да я вкара- никога няма да разберем, но ми направи впечатление нещо съществено: аз лично никога не бях виждал към топката да тръгне един играч, а да бие друг! Имам предвид размяната, която направиха Алвеш и Нани, за да объркат Касияс, само че това повлия върху психиката на Алвеш и последва и удара в гредата! А после Сеск Фабрегас предположих, че ще е безупречен, а на Роналдо ще му остане само слисания поглед! Ще ми се Испания и Италия да премерят отново сили, но ще видим днес какво ще ни предложат другите два полуфиналиста.... Не бих се учудил изобщо, ако станем свидетели на още едно нулево реми! Просто сметките надделяват в такива мачове и рядко стават зрелища!
Разбира се, от дузпите по голямо зрелище няма, но ми се щеше да видя повечко голове. Дано поне немци и италианци направят един истински финал преди финала, за който да се говори дълго! ;)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот CTAHKO » 28 юни 2012 02:46

Честито класиране на финала на всички фенове на Испания :!: Лично аз стисках палци за Португалия,но мисля,че испанците се класираха напълно заслужено,макар и чрез дузпи 8-)Надявам се другия финалист да е Германия :!:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Lyubooo » 28 юни 2012 06:50

стигне ли се до дуспи, то вече няма значение, кой как е играл през мача!
много забавно ми беше да гледам как защитници бият дуспи и бях приятно изненадан от това, че всички уцелиха рамката на вратата, като единия буквално я уцели :)
португалците обаче нагледно показаха какъв е начина да се победи испанския жик-так, на тях самите малко не им достигна, но чудесно се справиха с пресиране, затваряне на пролуки, отнемане на топки и пресичане на пасове! само едно нещо не им остана да изпълнят на прилично ниво и това им коства отпадането! жалко!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4917
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот barca4ever » 28 юни 2012 07:34

Испания е на един мач от историята. А човека с гела който има претенции за Златната топка, един златен скункс по ще му отива как не можа да бие дуспа сигурно се разплака накрая като малко момиченце.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9280
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот bubka » 28 юни 2012 08:18

Chelsea Forever написа:Еми Хърватска отпаднаха по много нелеп начин,а напред отидоха онези с анти-футбола

Онези с антифутбола в мача си с Англия при тотално дефанзивна схема на игра на англичаните отправиха повече удари към вратата от твоите мангали за цяло първенство.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот AntrAcsA » 28 юни 2012 08:40

Чета и слушам абсурдни неща !
Португалците си въобразяват ,че са играли по добре от Испания
Медиите твърдят , че мача бил равностоен...
Пълни глупости ! Португалия нямаха едно чисто голово положение, освен свадбадското изпълнение на Роналдо при една контра и това е... Играта им беше изцяло насочена в защита и изритване на топката към Роналдо ... Да , Испанците не изиграха най силния си мач, халфовата им линия бе под всякаква критика през голям период от мача и липсваше всякаква скорост в атака, но това са си проблеми и грешки на треньора, но все пак имаха една дузина голови положения и само късмета и добрите прояви на Португалския вратар не решиха мача още в редовното време и продължението !
Испания заслужено е на финал и всяко друго твърдение е абсурдно .
Изображение

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Theos » 28 юни 2012 08:53

AntrAcsA написа:Чета и слушам абсурдни неща !
Португалците си въобразяват ,че са играли по добре от Испания
Медиите твърдят , че мача бил равностоен...
Пълни глупости ! Португалия нямаха едно чисто голово положение, освен свадбадското изпълнение на Роналдо при една контра и това е... Играта им беше изцяло насочена в защита и изритване на топката към Роналдо ... Да , Испанците не изиграха най силния си мач, халфовата им линия бе под всякаква критика през голям период от мача и липсваше всякаква скорост в атака, но това са си проблеми и грешки на треньора, но все пак имаха една дузина голови положения и само късмета и добрите прояви на Португалския вратар не решиха мача още в редовното време и продължението !
Испания заслужено е на финал и всяко друго твърдение е абсурдно .

С едно положение на Иниеста, а през другото време пас-пас-пас...ох заболя ме главата, португалците имаха повече положения, свали малко тия цветни очила! Целувайте Роналдо ,че не можеше да уцели на 5 пъти вратата!

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот blue avalanche » 28 юни 2012 08:55

AntrAcsA написа:Чета и слушам абсурдни неща !
Португалците си въобразяват ,че са играли по добре от Испания
Медиите твърдят , че мача бил равностоен...
Пълни глупости ! Португалия нямаха едно чисто голово положение, освен свадбадското изпълнение на Роналдо при една контра и това е... Играта им беше изцяло насочена в защита и изритване на топката към Роналдо ... Да , Испанците не изиграха най силния си мач, халфовата им линия бе под всякаква критика през голям период от мача и липсваше всякаква скорост в атака, но това са си проблеми и грешки на треньора, но все пак имаха една дузина голови положения и само късмета и добрите прояви на Португалския вратар не решиха мача още в редовното време и продължението !
Испания заслужено е на финал и всяко друго твърдение е абсурдно .

Ти вчерашния мач ли си гледал???Или не знаеш какво значи "дузина"?


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост