ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 11:49

THE G.A.M.E написа:....Много по-разбираемо и адекватно е да се критикува и плюе дори по чуждестранен национален тим......

По тази точка от мнението ти съм съгласен с теб, ти нямаш идея колко псувам маляки, жабари, франсета... да не изброявам всичките. :lol: Ще се опитам да ти обясня останалото, защото си интелигентно момче, при това левскарче :) . Аз съм завършил преди доста години Немската гимназия в София. И там, и в института (много сериозно, такава ми беше специалността) съм изучавал немски език и смея да твърдя, че както езикът, така и немската култура и немският начин на живот са ми добре познати и близки. Бил съм доста пъти и в двете Германии преди обединението на страната, както и след това, доста време съм работил с немци, познавам техния манталитет, техните добри и някои не дотам добри страни. ;) От 1966 г. (СП в Англия) гледам европейски футбол и както сам можеш да прецениш, съм имал предостатъчно време и основания, за да оформя своите симпатии. Както написах по-горе, ти си интелигентно момче и се надявам, че това обяснение е достатъчно. :)
П.П. И да завърша: Най-голямата футболна радост в живота си съм изпитал през 1994 г. на мача на Пеневата чета срещу .....Германия. :)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот sl321 » 23 юни 2012 12:13

Германия са много силни.До момента показват че заслужено се водят фаворит за спечелването на ЕП.Мисля че до финала няма имат проблем с никой.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13847
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Pichichi » 23 юни 2012 12:28

Абе чешаме си езиците тука един е учил в немската и бил в Германия, друг в английската и харесва Англия , 3-ти завършил
испанската,френската и т.н.т. гимназия живял/бил в съответната страна n-на брой пъти и т.н.т. Това са нормални неща
всеки изпитва симпатии към дадени хора или пък дори и да не се е докосвал до живота,езика и културата им може просто
да харесва как играят дадени играчи или дори само един играч. Не разбирам само "крайната" поддръжка на друг
нац. отбор освен България и тука също има изключения защото има хора на които някои от родителите или дори - 2-та
им родители не са българи. Иначе важното е да се забавлявате аз лично винаги гледам да се бъзикам с отборите
които не харесвам, да и това също е нормално да има хора които не са ти симпатични !!!

Определено съм най-впечатлен засега от Португалия на това ЕП и дори мисля че играха по-добре от Германия въпреки ча загубиха 1 : 0 .

THE G.A.M.E
Мнения: 49977
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2012 12:36

Captain Stottlemeyer написа:П.П. И да завърша: Най-голямата футболна радост в живота си съм изпитал през 1994 г. на мача на Пеневата чета срещу .....Германия. :)

Познато чувство ...
Аз на Световните първенства, ако нашите ги няма, симпатизирам силно на Аржентина.
Та в този ред на мисли, на онова лудо американско лято най-много се радвах на победата именно над "Гаучосите". :)
Двойно по-щастлив бях и от това, че и Наско им вкара ... ;)
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

tromokrat
Мнения: 7
Регистриран на: 23 юни 2012 08:51
Местоположение: Столицата
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот tromokrat » 23 юни 2012 12:54

Viktor4o_Rs написа:За какви спорни отсъждания в ущърб на Гърция пък говори поредният специалист ? Аз видях само измислена дузпа за маляките и спестен картон за Папастатопулос, който трябваше много по-рано да бъде декориран.


Като казах спорни отсъждания имах предвид цялостно за цялото Евро. Иначе съдията беше на ниво няма, какво да спорим. Папастатопулос е твърд играч и е очаквано, че получи жълт картон. Иначе дузпата беше очеизвадна за мен, а и явно за съдията, но този спор съм го водил дълго време с доста хора. Играл ли си ръка в наказателното ако ще да си я набутъл в гъза е дузпа! Няма сила на тоя свят, която да ме убеди в противното.
Както и да е Гърция си отива с гордо вдигната глава, а аз минавам в лагера на другия ми фаворит в синьо (Squadra Azzura), който се надявам да няма проблеми до финала.
Последна промяна от tromokrat на 23 юни 2012 12:54, променено общо 1 път.
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 12:54

Pichichi написа:..... Не разбирам само "крайната" поддръжка на друг нац. отбор освен България ........
Определено съм най-впечатлен засега от Португалия на това ЕП и дори мисля че играха по-добре от Германия въпреки ча загубиха 1 : 0 .

Кой ти говори за крайна поддръжка бе, човек!? :roll: Просто, симпатизирам на германците и когато играе Германия (не и срещу България, разбира се), съм за бундестима. Когато играят други отбори си избирам някой от тях, за когото да бъда по време на самия мач, като понякога това е по-малко несимпатичният ми отбор. Довечера, например, ще бъда за Испания, защото без да ги харесвам, испанците са ми малко по-симпатични от франсетата.... :lol: Аналогично утре ще бъда за англичаните, които също не са ми любимци, но за мен са много по-читави от жабарите. :lol:
П.П. За мача Германия - Португалия съм (почти) съгласен с теб. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот smoothc » 23 юни 2012 13:14

Честито на Германия,абсолютно заслужено са на полуфинал!
Мачът беше на едно доста високо ниво,въпреки очевидното превъзходство на германците почти през цялото време,но трябва да поздравим и гърците,че чрез странната си игра,успяха да създадат впечатлението,че въпреки огромното превъзходство на противника,къде с късмет или нещо друго,могат да направят някакво чудо....но дистанцирайки се от това,лично за мен дори това 4-2 им беше малко,защото реално погледнато германците "се скъсаха" да пропускат,а особено през първото полувреме-резултатът спокойно можеше да бъде 3-0 за Германия...
Филип Лам-играчът на мача! Показа нагледно,какво е да бъдеш изключително дисциплиниран и лидер на един от най-добрите отбори в света!

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Groucho » 23 юни 2012 13:53

Ама Меркел яко тресеше шкембенце вчера :mrgreen:

Потребителски аватар
dxl
Мнения: 1242
Регистриран на: 23 авг 2010 13:28
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот dxl » 23 юни 2012 14:08

За тия, които се чудят как може да се подкрепя друг нац.отбор, освен България.
Ами вижте сега, ще започна малко по-отдалече. Да речем, че в Манчестър си подкрепят или Юнайтед или Сити, в Лондон си викат съответно за Челси, Арсенал, Тотнъм, Фулъм и тн. и тн.
В четирите големи европейски първенства хората ходят на мачовете и подкрепят регионалните си отбори. Не е като в България - човека е от Малко Търново, ама вика за ЦСКА, защото отбора на Малко Търново е някъде си в долните групи.
Тия пък, които подкрепят ЦСКА и Левски съответно имат други любими отбори от Европа, защото, както знаем, ЦСКА и Левски обикновенно рядко ги гледаме по ТВ в Европа...

Ето, аз например винаги съм бил фен на Левски, от европейските отбори харесвам Байерн. Е след като в Германския нац.отбор има 8 футболиста на Байерн и България отсъства от турнира - защо и как да не подкрепям Германия?
Илиян Илиев: "Този пък, страничният, Костадин Ангелов ми каза: "Мани се от тука, ше ти прасна една глава".

vvessel написа: Добре че дойде Матеус, та да запишем загуба и от Корсика, че почти не остана отбор от Европа от който не сме падали.

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Tommi » 23 юни 2012 14:31

Viktor4o_Rs написа:Откога пък Германия трябва да се страхува от Англия, някой може ли да обясни ? :lol: :lol: :lol:

От онова 1:5 в Мюнхен. ;) Не се знае кога може да се повтори. :lol: :mrgreen:
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта