ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
aguias
Мнения: 367
Регистриран на: 09 дек 2011 18:55
Skype: нямам
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот aguias » 22 юни 2012 06:56

Победа за южните ни съседи ще значи трагедия за някои индивиди в форума е все пак е тръпка :lol: :lol: -1:2!
Benfica Lisboa

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Sardukar » 22 юни 2012 07:42

Надявам се Германия да продължат! Ако отпаднат от гърците ще има оправдания за късмет, съдба и бла,бла! Трябва Италия или Англия да ги касират ;)
Гърция има много по-добри шансове тази вечер с/у Германия в сравнение с 2004 с/у Франция!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот BlueRadiotherapist » 22 юни 2012 08:11

1-3 Червен картон някой от немците.Суперизненадата на турнира. Разбира се,че ще съжалявам,защото ми се гледа Германия-Италия или Англия.

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 22 юни 2012 10:54

Viktor4o_Rs написа:Не очаквам лесна и разгромна победа за Германия, въпреки че много би ми се искало да затворят големите усти на наглите гърци, които не спряха да се заяждат и да плещят глупости преди мача. Немците трябва да си решат мача рано, закучи ли се срещата, ще се берат ядове :roll:
Все пак смятам, че сензация няма да има. Трудно 2:0 за немската машина, след като гърците са паркирали ТИР-а пред вратата си, 15 удара за германците и притежание на топката 70-30 % :lol: :lol: :lol:

+1 :) За огромно съжаление на единия от неколцината привърженици на Португалия в този форум. ;) А "тръпката" той ще я усети още на полуфинала, но тя никак няма да му хареса.... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Viktor4o_Rs » 22 юни 2012 10:59

aguias написа:Победа за южните ни съседи ще значи трагедия за някои индивиди в форума е все пак е тръпка :lol: :lol: -1:2!

Само един отбор може да загуби 2 пъти на едно първенство от Гърция и той не е Германия :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
barca4ever
Мнения: 4914
Регистриран на: 25 авг 2009 11:29
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот barca4ever » 22 юни 2012 11:20

Германия би трябвало да няма проблем, ама от гръците всичко може да се очаква. След това къде стана 2004 и в групите тая година.
[wrapimg=]http://www.fcbarcelona.cat/web/Imatges/banners/_promocions/actius_especials/wembley/bc-campions_champions.jpg[/wrapimg]
BARCAFOREVER[wrapimg=]http://imgon.net/di-MAQN.gif[/wrapimg]
1992,2006,2009,2011

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот СВОБОДЕН » 22 юни 2012 11:20

Мисля,че Германия ще бие още в редовното време, но няма да е лесно. Изключвам варианта германците да подценят съперника. Те никога не подценяват никого. За Гърция е успех, че изобщо стигна до тук с този отбор.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!

Потребителски аватар
petkan
Мнения: 3888
Регистриран на: 23 окт 2010 10:54
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот petkan » 22 юни 2012 12:00

Възхищавам се на борбеността и духа на гърците! Де и ние да бяхме като тях... Въпреки, че бяха жестоко порязани в мача им с Полша, а след това и срущу Чехия, гърците не се предадоха и взеха нужното им в мача с руснаците.... Класираха се и сега излизат на четвъртфинал с Германия! Пожелавам им успех! Съседи са ни, близки са ни по темперамент, а и аз лично съм присъствал в гръцки бар в момент, в който България играе международен мач. Всички гърци стискаха палци за нашите.... А германците... ми никога не съм ги харесвал, а футбола им никога не е бил атрактивен!
Успех на Гърция! Трудно ще им е, но не и невъзможно!
[center]Изображение[/center]

A/N/C
Мнения: 524
Регистриран на: 29 май 2011 19:06
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот A/N/C » 22 юни 2012 12:55

Германците ще се сгромолясат много сериозно ,но не съм сигурен дали сега или преди финала срещу Италия/Англия .
Сериозна грешка която допуска Йоахим Льов е да ползва всички играчи от Байерн/Мюнхен/ който са доста слаби поради различни фактори като главна от тях е умората - Йозил,Гомез, Лам и т.н
Очаквах да използва играчи като Гьотзе и Ройс ,а той нищо .
Няма да се изненадам Гърците да отидат на полуфинал.

Потребителски аватар
Robbery
Мнения: 1871
Регистриран на: 14 апр 2010 21:12
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - 1/4 Финал: Германия - Гърция

Мнениеот Robbery » 22 юни 2012 13:17

A/N/C написа:Германците ще се сгромолясат много сериозно ,но не съм сигурен дали сега или преди финала срещу Италия/Англия .
Сериозна грешка която допуска Йоахим Льов е да ползва всички играчи от Байерн/Мюнхен/ който са доста слаби поради различни фактори като главна от тях е умората - Йозил,Гомез, Лам и т.н
Очаквах да използва играчи като Гьотзе и Ройс ,а той нищо .
Няма да се изненадам Гърците да отидат на полуфинал.

Видя се Германия как се справя без играчите на Байерн - трудно. Иначе имаш право. На скамейката на Германия има играчи, които определено заслужават да играят.
[offtopic]Йозил не е играч на Байерн, но предполагам че грешката си я допуснал от бързане.[/offtopic]
[center]Изображение[/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта