ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
venelin1984
Мнения: 142
Регистриран на: 24 мар 2012 09:53
Skype: 58M74PUR
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот venelin1984 » 20 юни 2012 00:27

То ако страничния има оправдание , защото са почти на една линия.То оня на алт линията за какво седи на 5 м. от вратата и гледа мача отблизо.Или просто няма Т.опки да се обади. :evil:

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот hrclspr12 » 20 юни 2012 00:28

Sardukar написа:Мисленето вреди на вас и на другите около вас :lol:


ПП СТАНКО не ги насърчавай де. Всичко хубаво е истинско, а всичко лошо е купено :!:

Това не е вярно. Почти всичко е купено и нагласено. Нали знаеш приказката, че "много хубаво не е на хубаво". Това си е самата истина.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 20 юни 2012 00:29

Това е логична и типична победа ...
Кой е очаквал нещо различно от тим воден от Рой ?? ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
turbogena
Мнения: 13431
Регистриран на: 18 яну 2009 16:52
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот turbogena » 20 юни 2012 00:29

Искам си Акаунта написа: Честно казано нямам претенции с кой от двата отбора ще играе Германия на полуфинала ;)

Аз имам. Бих искал Италия да играе с Гърция на 1/2 финала :lol: Разбира се това едва ли ще стане ,но нека помечтая :)
"Левски" София - една вековна, истинска, неподражаема и неповторима емоция.


http://www.youtube.com/watch?v=N4MXFWcW7cE#at=64

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот ShooterMan » 20 юни 2012 00:31

Винаги съм се дразнел на изкувственото надуване на този дърварски отбор.Само защото Премиършип е най-интересното първенство(заради чужденците в отборите обаче) дай и Англия голям отбор.В действителност са дърварско-селско-съдийски,посредствен.И единствения им успех-титлата от 1966 е най-вече съдийски.Докога ще бутат това отборче не знам,но знам,че пак ще си ходят към Албиона рано-рано

Ако не броя отбора им от средата и края на 90-те с Пол Инс,МакМанамън,Гаскойн,Плат,Шерингам,Бекъм и най-вече големия Алън Ширър никога не са били нещо голямо.Бях фен на Мат Льо Тисие,но това е,отбора на Ширър и гения на Саутхемптън Льо Тисие,нищо друго красиво не съм видял от тез дървари
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14714
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот smoothc » 20 юни 2012 00:31

За първи път от много време насам,забелязвам у Англия,онова нещо,което явно им беше т.нар "ситуационен проблем",а именно-колективната игра!
Англичаните до момента на Евро 2012,играят като истински колектив,чиято цел преди всичко е-отборната игра,и едва след това всичко останало...А за "ефектът" Рууни искам само да задам следния реторичен въпрос:А,ако играеше от самото начало?! ;) .....При Рууни се прояви в перфектен вид максимата:Дойдох,видях,победих!
С този колектив и отбор,Англия просто надмина всички очакванеия,Рой Ходжсън е прагматик до мозъка на костите,а англичаните преминават в следващата фаза,с финес и класа,нещо което не се беше случвало от много време насам...

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 юни 2012 00:32

turbogena написа:
Искам си Акаунта написа: Честно казано нямам претенции с кой от двата отбора ще играе Германия на полуфинала ;)

Аз имам. Бих искал Италия да играе с Гърция на 1/2 финала :lol: Разбира се това едва ли ще стане ,но нека помечтая :)

Мечтите поне са безплатни :lol:

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот ivo77 » 20 юни 2012 00:33

smoothc написа:За първи път от много време насам,забелязвам у Англия,онова нещо,което явно им беше т.нар "ситуационен проблем",а именно-колективната игра!
Англичаните до момента на Евро 2012,играят като истински колектив,чиято цел преди всичко е-отборната игра,и едва след това всичко останало...А за "ефектът" Рууни искам само да задам следния реторичен въпрос:А,ако играеше от самото начало?! ;) .....При Рууни се прояви в перфектен вид максимата:Дойдох,видях,победих!
С този колектив и отбор,Англия просто надмина всички очакванеия,Рой Ходжсън е прагматик до мозъка на костите,а англичаните преминават в следващата фаза,с финес и класа,нещо което не се беше случвало от много време насам...


+1 ;)

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 20 юни 2012 00:35

smoothc написа:За първи път от много време насам,забелязвам у Англия,онова нещо,което явно им беше т.нар "ситуационен проблем",а именно-колективната игра!
Англичаните до момента на Евро 2012,играят като истински колектив,чиято цел преди всичко е-отборната игра,и едва след това всичко останало...А за "ефектът" Рууни искам само да задам следния реторичен въпрос:А,ако играеше от самото начало?! ;) .....При Рууни се прояви в перфектен вид максимата:Дойдох,видях,победих!
С този колектив и отбор,Англия просто надмина всички очакванеия,Рой Ходжсън е прагматик до мозъка на костите,а англичаните преминават в следващата фаза,с финес и класа,нещо което не се беше случвало от много време насам...

Що бе , и в ЮАР минаха с класа в елиминациите ... после дойде Германия :mrgreen:

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Мнениеот CTAHKO » 20 юни 2012 00:37

venelin1984 написа:То ако страничния има оправдание , защото са почти на една линия.То оня на алт линията за какво седи на 5 м. от вратата и гледа мача отблизо.Или просто няма Т.опки да се обади. :evil:

аУт линия :!: Алт е женски певчески глас :lol:
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта