ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна - 1:0 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
MainEventer
Мнения: 1390
Регистриран на: 19 апр 2011 17:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот MainEventer » 19 юни 2012 14:59

Шевченко ще наказва. :evil:

Потребителски аватар
Nightfate
Мнения: 2634
Регистриран на: 17 юни 2009 14:36
Местоположение: Ocean City
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Nightfate » 19 юни 2012 15:16

3-1 за Англия с два гола на Рууни и един на Капитан Фантастик .. ;)
Фен на Ливърпул и Атлетико Мадрид


YNWA

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Sardukar » 19 юни 2012 15:26

Дано Англия се класира за 1/4 финалите, но да е втора! Чете ми се мерене на далавери на тема: Англия с/у Испания :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Nightfate
Мнения: 2634
Регистриран на: 17 юни 2009 14:36
Местоположение: Ocean City
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Nightfate » 19 юни 2012 15:31

Sardukar написа:Дано Англия се класира за 1/4 финалите, но да е втора! Чете ми се мерене на далавери на тема: Англия с/у Испания :mrgreen:

После ще говорат ,че Англия ще играе финал заради олимпийските игри в Лондон .. :lol:
Фен на Ливърпул и Атлетико Мадрид


YNWA

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Sardukar » 19 юни 2012 16:00

нека Англия играе финал, а пък кой кво ще говори си е негова работа ;) Българите, ако не друго не страдаме от липса на идеи за световни конспирации :lol: Мач с Испания би бил доста интересен. Испания е актуалния шампион на Европа и света, а в Англия имат претенции за най-добро клубно първенство ;) .
Все пак Украйна са от типа отбори, които често са разплаквали Англия и не е редно да бъдат отписвани. Почти сигурно е, че ще имат шансове за нещо съществено по-време на мача и от тях си зависи всичко! Най сетне пряка среща за класиране м/у два отбора без 1000 сметки! Това е групата на смъртта и съм сигурен, че довечера ще стане емоционален мач! Качеството на играта ще е съобразено от стиловете на игра и моментните възможности на двата отбора!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Nightfate
Мнения: 2634
Регистриран на: 17 юни 2009 14:36
Местоположение: Ocean City
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Nightfate » 19 юни 2012 17:10

Sardukar написа:нека Англия играе финал, а пък кой кво ще говори си е негова работа ;) Българите, ако не друго не страдаме от липса на идеи за световни конспирации :lol: Мач с Испания би бил доста интересен. Испания е актуалния шампион на Европа и света, а в Англия имат претенции за най-добро клубно първенство ;) .
Все пак Украйна са от типа отбори, които често са разплаквали Англия и не е редно да бъдат отписвани. Почти сигурно е, че ще имат шансове за нещо съществено по-време на мача и от тях си зависи всичко! Най сетне пряка среща за класиране м/у два отбора без 1000 сметки! Това е групата на смъртта и съм сигурен, че довечера ще стане емоционален мач! Качеството на играта ще е съобразено от стиловете на игра и моментните възможности на двата отбора!

и нека Англия се поздрави след края на мача с класиране за 1/4 .. а защо не и с спечелване на групата .. ;)
Фен на Ливърпул и Атлетико Мадрид


YNWA

Потребителски аватар
Hakercheto
Мнения: 1642
Регистриран на: 13 юли 2011 19:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот Hakercheto » 19 юни 2012 17:11

Искам Джерард и Паркър в средата, Уолкът и Йънг на крилата и Керъл и Рууни в атака. Ако това стане,дедо Рой грешка нема да има

[offtopic]Аз бях сигурен че БНТ ще направят пародия на Евро 2012,но пък чак толкова. Просто съм изумен. Как може да има такива коментатори ? Те дори футбол не гледат,ама коментират.
Най ми кипна в петъка когато гледам Англия-Швеция и Керъл вкарва гол а умрелият коментатор стой и коментира някви статистики в супер нисък тон. След 5 мин. казва че Керъл е вкарал гол. Просто след това изпълнение нито БГ футбол нито Евро ще гледам на тази супер умрела телевизия..[/offtopic]
Само Левски!
You'll never walk alone!

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2012 17:17

Очаквам съдийско рамо за украинците и прехвалените англичани поемат към острова да се готвят за Висшата лига :?
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот kingofpop » 19 юни 2012 17:19

Да, довечера е последният мач на Петела на това Евро, защото той коментира само в групите...и не знам защо се радвате, на елиминациите ще гледаме Ибришимата и Иво Ангелов само....ужас :shock:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

drvasko98
Мнения: 6954
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 - Група Г Англия - Украйна

Мнениеот drvasko98 » 19 юни 2012 17:22

Да разбирам, че не гориш от желаине двукласово по-силните испанци да затворят устите на английските фенове тук, или да не би да се притесняваш. Да, Англия може и да падне довечера и да отпадне, но излезе на 1/4 финал срещу Испания, лошо ще ви стане.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта