ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот CTAHKO » 29 юни 2012 12:24

Искам си Акаунта написа:
CTAHKO написа:Абе на мен ли ми се привижда или имаше ръка на Пирло при изчистването на топката от голлинията в началото на мача :roll:

Не показаха повторение на което да се вижда ясно . За мен По-скоро няма ръка . Ама дори и да е имало ... не се сещам финал който да започва с дузпа и червен картон в 5-та минута . ;)

Не казвам,че е имало,но на едн от повторенията така ми се видя.Както и да е.Мача вече е свършил,резулатът е ясен,а и никой от германците не оспори положението,явно си е чиста игра.
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот durex » 29 юни 2012 12:30

wicked1913 написа:Предполагам, че Хитлер, Химлер, Мусолини изпитват неистово задоволство като гледат голмайсторите от снощната среща между Германия и Италия :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

svetliok
Мнения: 33
Регистриран на: 18 яну 2012 13:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот svetliok » 29 юни 2012 12:34

Udoji90 написа:Отличен мач направих двата отбора - доста по-добър беше от иберийското дерби онзи ден.
Германия платиха висока цена за няколкото пропуска в началото и за ужасните грешки в отбрана. Най-много ме разочарова Хумелс, който за мен до момента беше най-добрият играч на турнира, но вчера не беше на ниво - особено се изложи, когато Касано го заобиколи и центрира за първия гол. Ако бяха успели бързо да върнат едно попадение, можеше и да обърнат мача, но след гредата на Ройс бяха почти безобразни до края на срещата и реалният резултат беше разгром в полза на Италия, ако вземем предвид няколкото чисти положения в последната четвърт на мача. Дори и голът от дузпа просто нямаше как да уплаши италианците.
За "адзурите" може да се кажат само добри думи за играта им на това ЕП. Признавам, че по принцип не ги харесвам, но този път изненадват с приятен, бърз и комбинативен футбол и изключително голям брой чисти положения, така че определено почнаха да печелят симпатиите ми. Макар да съм фен на Испания, мисля, че "адзурите" показаха повече аргументи до този момент, така че им давам леко предимство на финала. Иска ми се разбира се моите хора да вземат още 1 голям трофей, но изглеждат леко поизчерпани, така че ако загубят от тази наистина приятно играеща Италия, мога с чиста съвест да кажа, че няма да ме е яд. ;)
Иначе се надявам финалът да е поне толкова интересен, колкото беше двубоят между двата отбора в групата, а Йоренте най-после да получи шанс за изява и евентуално да се превърне в герой за отбора си.

Колега, това е все едно аз съм го писал. Наистина Испания досега не показа, че заслужава да спечели първенството, но нека все пак се надяваме за един красив финал, в които показалият повече футболни аргументи победи. Все пак стискам палци за Испания ;)

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Groucho » 29 юни 2012 13:02

THE G.A.M.E написа:Много лесна победа за Италия ... :lol:
Мисля, че ясно се видя коя предварителна група беше най-силна и къде се игра най-качественият футбол.

Ако не беше лошият жребий, Ейре и Хърватска стигаха полуфинал одма ;)

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Laetitia » 29 юни 2012 13:10

marchisio написа:Клаудио е поне с 2 класи над Монтоливо,това ще се види в Серия А догодина.Монтоливо изпусна няколко изгодни положения вчера,но разбира се ,феновете на милан броят неговите пропуски.После ми говорят за очила.
Ха-Ха-Ха.
Моите уважения към другите ювентинци, но ти наистина сериозно прекаляваш с тесногръдието си. Никой миланист не е отрекъл големия принос на играчите на "Старата госпожа" за успехите на "скуадрата", но да тръбиш безспирно наляво-надясно, че, едва ли не, Ювентус е Италия, е пълна глупост.
Ако не си наясно с концепцията за национална гарнитура, нека ти обясня - в представителния тим на една страна играят заслужили играчи, независимо дали играят в отбора-шампион, или в предпоследния в класирането. Футболисти от Милан, Интер, Ювентус, Рома, Болоня и т.н. загърбват клубна принадлежност за доброто на Италия, а ти си седнал да се дразниш, подобно на хлапе от детската градина.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44071
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот rhaegar » 29 юни 2012 13:17

Groucho написа:
THE G.A.M.E написа:Много лесна победа за Италия ... :lol:
Мисля, че ясно се видя коя предварителна група беше най-силна и къде се игра най-качественият футбол.

Ако не беше лошият жребий, Ейре и Хърватска стигаха полуфинал одма ;)


Ейре не знам, ама хърватите като нищо :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Tommi » 29 юни 2012 13:18

Ключовите играчи в Скуадрата са от два отбора - Ювентус и Рома.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот marchisio » 29 юни 2012 13:33

Laetitia написа:
marchisio написа:Клаудио е поне с 2 класи над Монтоливо,това ще се види в Серия А догодина.Монтоливо изпусна няколко изгодни положения вчера,но разбира се ,феновете на милан броят неговите пропуски.После ми говорят за очила.
Ха-Ха-Ха.
Моите уважения към другите ювентинци, но ти наистина сериозно прекаляваш с тесногръдието си. Никой миланист не е отрекъл големия принос на играчите на "Старата госпожа" за успехите на "скуадрата", но да тръбиш безспирно наляво-надясно, че, едва ли не, Ювентус е Италия, е пълна глупост.
Ако не си наясно с концепцията за национална гарнитура, нека ти обясня - в представителния тим на една страна играят заслужили играчи, независимо дали играят в отбора-шампион, или в предпоследния в класирането. Футболисти от Милан, Интер, Ювентус, Рома, Болоня и т.н. загърбват клубна принадлежност за доброто на Италия, а ти си седнал да се дразниш, подобно на хлапе от детската градина.

[wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/tooth.gif[/wrapimg] Покажи ми къде съм написал подобно нещо?!Струва ми се,че някои си въобразява някакви неща ;) Явно не знаеш,че играчи като Неста и Гатузо са ми любимци,или пък че 2006 най много се кефех на Перота,Гросо, и Лука Тони.Трупаш мнения ми се струва :| [wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/post-294-1159107520.gif[/wrapimg]
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]

Laetitia
Мнения: 5461
Регистриран на: 09 май 2012 11:15
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот Laetitia » 29 юни 2012 13:46

marchisio написа:[wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/tooth.gif[/wrapimg] Покажи ми къде съм написал подобно нещо?!Струва ми се,че някои си въобразява някакви неща ;) Явно не знаеш,че играчи като Неста и Гатузо са ми любимци,или пък че 2006 най много се кефех на Перота,Гросо, и Лука Тони.Трупаш мнения ми се струва :| [wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/post-294-1159107520.gif[/wrapimg]
Да трупам мнения? Хах, ако исках това, щях да пиша по СПАМ-ове и други глупости. :lol:
Просто те призовавам да не отричаш приноса на играчите от други отбори и да се научиш на нещото, без което комуникацията е невъзможна, а именно - уважението.
"Свестните у нас считат за луди, глупеца вредом всеки почита".

Потребителски аватар
marchisio
Мнения: 5729
Регистриран на: 23 мар 2011 13:16
Местоположение: Home
Контакти:

Re: ЕВРО 2012: 1/2 финал:Германия - Италия - 1:2 FT

Мнениеот marchisio » 29 юни 2012 13:53

Laetitia написа:
marchisio написа:[wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/tooth.gif[/wrapimg] Покажи ми къде съм написал подобно нещо?!Струва ми се,че някои си въобразява някакви неща ;) Явно не знаеш,че играчи като Неста и Гатузо са ми любимци,или пък че 2006 най много се кефех на Перота,Гросо, и Лука Тони.Трупаш мнения ми се струва :| [wrapimg=]http://forum.juventus-bulgaria.com/style_emoticons/default/post-294-1159107520.gif[/wrapimg]
Да трупам мнения? Хах, ако исках това, щях да пиша по СПАМ-ове и други глупости. :lol:
Просто те призовавам да не отричаш приноса на играчите от други отбори и да се научиш на нещото, без което комуникацията е невъзможна, а именно - уважението.

Къде отричам какъвто и да е принос на някой ?!Не похвалих ли Касано и Балотели при първия гол?Паса на Монтоливо при втория гол също беше хубав.Уважението се изгражда с времето и в случая постовете-спирам да пиша,ти ми казвай как отричам приноса на всички,който не са от Юве.Лек и успешен ден ти желая.
[center]"Nothing is too ugly for this world, I think it’s just that people pretend not to see.”[/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта