ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот sl321 » 25 юни 2012 17:41

Sardukar написа:Жалко, че Англия не игра с Испания или Германия :oops: Винаги е забавно да слушаш за животното късмет! И стига глупости, че щели да ги бият с 4-5 гола разлика! Трябва да си голям идиот за да смятам, че с играта, която показваше Англия е възможно да загуби с нещо различно от минимална загуба! Рано или късно англичаните ще вземат възмездие, за всяка подигравка. Ама споко ;) Тогава или ще си спомните миналите им несгоди или ще ги зачеркнете за бъдещето :lol:


Теб като те гледам живееш за тия моменти.....да кажеш че нещо рано или късно ще се случи ( има голяма вероятност,пък ако не се случи ще си се покриеш)и да чакаш да кажеш,аз казах ли ви? Пффф цъ цъ
За какво възмездие говориш след като никой нищо не им е взел на англичаните? Смеят се сума хора ,защото 100 % от футболистите им играят в най-доброто,най-истинското първенство , пък никакви ги няма.Тая година бяха решили да се бранят и да използват тактиката на големите в играта,ама ти като нямаш манталитета ,философията и възможностите ,каквато и тактика да използваш все тая.
Много ясно че англичаните все на някое първенство ще спечелят.Все пак са една от най-богатите нации и имат възможност да си произведат и футболисти ,пък защо в крайна сметка и да ни купят някоя титла.Като не може иначе....И кво? Ти тогава ще бъдеш големия познавач който е предвидил нещо някога си.... Прогнозите са ти в стил "пентаграм по Канал 3".... "Г-не имате проблем с черния дроб! А зрителя : -Не,не нямам.Поне не знам да има! врачката: - Ще имате,ще имате! " :lol:
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот niki87 » 25 юни 2012 17:44

Alexx написа:Моето скромно мнение е,че Ходжсън е слаб . Не може да не викнеш играчи като Карик, Скоулс, Ленън, Рио Фърдинанд и Джо Коул. Просто това беше отровено престъпление.


niki87 написа:Британските евроидиоти ще се концентрират върху извънземното си първенство с надеждата, че някой индонезийски падишах ще купи Транмиър и ще си изпере парите там. Да живее Диема барабар с модерния футбол. Дори кретенът Шкумбата се гаври с островните идиоти!


Ти си поредното доказателство,че българския народ е един комплексиран народ. Кой си ти да се изказваш като последна инстанция ? Да не си господаря на света,че пишеш в императив ? Какъв си ти да наричаш Шкумбата кретен ? Познаваш ли го ? И ето поредното доказателство за комплексираностат на българина ! Нашенеца гледа винаги да мрази и да се радва на чуждото нещастие. Индивидът постоянно говори колко смотан е английския отбор,а като е толкова смотан защо го коментира ? Защо цяло първенство чак сега реши да пише в този раздел ? Явно е чакал някакъв резил и да се покаже колко е велик във форумното пространство. Е радвай се на тези минути слава и тези на Германия, защото първенството свършва и на никой няма да му пука за Германия след него и всички очи ще са вперени в двете най-силни първенства - английското и испанското(пък така и не поучих отговор ако любимите ти немци играят в цикъл който играят испанците и англичаните дали юни месец ще могат да ходят,а да не говорим да ритат топка... ). A koлкото до евроидиотите това е запазена марка за един друг отбор намиращ се в Шопия. :roll: Как му беше името,че му го забравих ? :roll:

Ти пък като какъв се изживяваш, че да ми даваш оценки? Ще коментирам където и каквото си поискам ;) А англииските футболисти, ако ще и през ден да играя, никога няма да имат германската класа. Евроидиота е червен, с петолъчка, ама не тва е темата 8-)

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Alexx » 25 юни 2012 17:50

sl321

Ем как Англия да играе атакуващо като Лампард се контузи и не бяха викнати добри крила ? Един Карик който има 85 % успеваемост на пасовете щеше да е по-полезен от Паркър( Джерард има 75 %). Ходжата си е виновен. На Англия им трябва някой млад и неизвестен селекционер с нови идеи,а не с остарели виждания като на последните 4ри селекционера.

niki87 написа:
Alexx написа:Моето скромно мнение е,че Ходжсън е слаб . Не може да не викнеш играчи като Карик, Скоулс, Ленън, Рио Фърдинанд и Джо Коул. Просто това беше отровено престъпление.


niki87 написа:Британските евроидиоти ще се концентрират върху извънземното си първенство с надеждата, че някой индонезийски падишах ще купи Транмиър и ще си изпере парите там. Да живее Диема барабар с модерния футбол. Дори кретенът Шкумбата се гаври с островните идиоти!


Ти си поредното доказателство,че българския народ е един комплексиран народ. Кой си ти да се изказваш като последна инстанция ? Да не си господаря на света,че пишеш в императив ? Какъв си ти да наричаш Шкумбата кретен ? Познаваш ли го ? И ето поредното доказателство за комплексираностат на българина ! Нашенеца гледа винаги да мрази и да се радва на чуждото нещастие. Индивидът постоянно говори колко смотан е английския отбор,а като е толкова смотан защо го коментира ? Защо цяло първенство чак сега реши да пише в този раздел ? Явно е чакал някакъв резил и да се покаже колко е велик във форумното пространство. Е радвай се на тези минути слава и тези на Германия, защото първенството свършва и на никой няма да му пука за Германия след него и всички очи ще са вперени в двете най-силни първенства - английското и испанското(пък така и не поучих отговор ако любимите ти немци играят в цикъл който играят испанците и англичаните дали юни месец ще могат да ходят,а да не говорим да ритат топка... ). A koлкото до евроидиотите това е запазена марка за един друг отбор намиращ се в Шопия. :roll: Как му беше името,че му го забравих ? :roll:

Ти пък като какъв се изживяваш, че да ми даваш оценки? Ще коментирам където и каквото си поискам ;) А англииските футболисти, ако ще и през ден да играя, никога няма да имат германската класа. Евроидиота е червен, с петолъчка, ама не тва е темата 8-)


Само ми дай пример къде съм ти дал оценки ? :roll: Просто ми е интересно как може хората да са насъбрали толкова много злоба ? Гледай си отбора кефи се ама то това си е типично злобарстване ... И така моя въпрос остана без отговор . Ама явно няма да получа скоро .... Иначе явно си истински левскар четейки твоите мнения ... :)

Потребителски аватар
niki87
Мнения: 9976
Регистриран на: 31 юли 2009 13:16
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот niki87 » 25 юни 2012 17:56

Alexx написа:sl321


Само ми дай пример къде съм ти дал оценки ? :roll: Просто ми е интересно как може хората да са насъбрали толкова много злоба ? Гледай си отбора кефи се ама то това си е типично злобарстване ... И така моя въпрос остана без отговор . Ама явно няма да получа скоро .... Иначе явно си истински левскар четейки твоите мнения ... :)

Англичани, испанци, италианци и всякаква подобна паплач са ми през ****. Единствената нация, към която изпитвам уважение е Германия- причините са хиляди. А когато целогодишно слушаш зомбирани идиоти да ти натякват от всички медии за футболното величие на една нация, чиито клубен футбол се крепи ИЗЦЯЛО на чужденците( от собственика, през треньора, до играчите), е напълно нормално да злорадстваш малко, след поредния провал :mrgreen: А тия глупости за натоварения календар си ги спести. Един Байерн Мюнхен, с най-много национали на европейското( 8 титулярни в Германия) е изиграл 60 мача тоя сезон ;)

hrclspr12
Мнения: 1647
Регистриран на: 30 окт 2010 21:20
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот hrclspr12 » 25 юни 2012 18:00

Англичани винаги са си били боклуци и такива ще си останат. Бобито, Ивчо, Митко и Лъчко може да си мислят, че коментират най - силното първенство в света, но това е една голяма заблуда.
Ако толкова силни играчи имаше в английското първенство, отдавна да са спечелили световна или европейска титла. Малко по - сериозно!
Накрая ще отбележа, че от записа се видя, че двамата вратари са много слаби на дузпи. Спасяват само заради случайността.
Ако Буфон наистина беше чак толкова добър на дузпи, нямаше винаги да целят гредите, а той да скача в неправилния ъгъл. Шанс, това е цялата работа!
Ще спечели този, който даде най - много пари. За съжаление останаха все отбори, които не са ми много приятни. Определено все ми е толкова кой ще спечели. Нито един от тях няма висша класа.
Последна промяна от hrclspr12 на 25 юни 2012 18:02, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Viktor4o_Rs » 25 юни 2012 18:01

Е какво му е злобарското да кажеш на някой некадърник и луузър, че е некадърник и луузър ? :roll: От 66-та насам Англия няма дори финал на голям форум, какво има повече да се говори и коментира ? Никой не казва, да не си ги харесвате и подкрепяте, но когато фактите говорят и боговете мълчат. А пък за най-силното първенство, който не е разбрал, че се прави почти само и единствено от чужденците, си е за негова сметка.
За н-ти път казвам, четете, четете, четете английската преса, там коментарите са много, много, ама много по-реални и хората знаят какво да очакват и къде се намират в сравнение с големите футболни сили като Германия, Италия и Испания. Тук диемаджиите сякаш гледате съвсем различни мачове ;)
Изображение

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 18:07

Гледах мачът с голяма група англичани. Аз и баща ми бяхме единствените българи. Мачът вървеше по БНТ, та с моят "каруцарски английски" им преведох на 2-3 пъти коментара, но както и да е. Колеги, онези бяха англичани- истински фенове, не диемаджий. Накрая си признаха, че са имали късмет за да стигнат до тук. За мен бе удоволствие да бъда в тяхната компания.
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Sardukar » 25 юни 2012 18:22

sl321, харесаха ми разсъжденията, че пиша прогнози, за да се цитирам и да се похваля ;) Само ще ти кажа, че в силните първенства вместо да коментираме съдиите си пишем за футбол! Какви прогнози съм пускал аз и колко са се оказали правилни си е мой проблем. Все пак не съм ангажирал никой с тях :lol: Нямам претенции за обективност, а за лично мнение с някакви аргументи. Като взема предвид как се разви сезона и какви ми бяха моите предположения...можеше да си сложа 10 цитата в подписа и всеки разговор да го свеждам до тях и колко съм бил прав, но не затова пиша тук!
Бтв как може да има същества, които да са толкова комплексирани от първенството на Англия? Ами не ги гледаме заради техния национален отбор :mrgreen: Ще се обадим в Диемата да спират английското, защото англичаните са дървари и имат много чужденци :lol: Да пишем и на ВЛ да си разпределят парите като циганета "кой за колкото се договори" а?
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот Alexx » 25 юни 2012 18:24

Англичани, испанци, италианци и всякаква подобна паплач са ми през ****. Единствената нация, към която изпитвам уважение е Германия- причините са хиляди..


Доста уважително отношение ... Мен баща ми навремето ме научи,че най-важното нещо във футбола е уважението. Аз може да съм фен на Англия ама уважавам Германия заради мъжкия футбол който винаги са практикували за разлика от латино народите. Въпреки това аз няма да седя да тръгвам да обиждам всички латиноси. Най-важното в тази игра е уважението. Германците са същите в този спорт. Отнасят се винаги с уважение към противника. Ако беше такъв голям фен на Германия щеше да го знаеш.

А когато целогодишно слушаш зомбирани идиоти да ти натякват от всики медии за футболното величие на една нация,


Да разбирам,че всички които са с различно от твоето мнение са идиоти ? :roll: Да разбирам ли,че преди в един спор бях абсолютно прав,че просто за това,че има група хора които просто искат да отричат всичко английско свързано с футбола само и защото английския футбол е най-популярен ?

чиито клубен футбол се крепи ИЗЦЯЛО на чужденците( от собственика, през треньора, до играчите)


Ливърпул,Юнайтед, Тотнъм,Арсенал, Нотингам, Астън Вила, Ипсуич,Нюкасъл, Челси, Лийдс, Уест Хем, Евертън и Ман Сити взехе повечето си 95% от евротрефеите си основно с местни играчи. Не разбирам как стигна до това заключение ?

злорадстваш малко, след поредния провал


Твоя воля ти си хабиш енергията !

Един Байерн Мюнхен, с най-много национали на европейското( 8 титулярни в Германия) е изиграл 60 мача тоя сезон


А другите отбори ? :roll:


hrclspr12 написа:Англичани винаги са си били боклуци и такива ще си останат. Бобито, Ивчо, Митко и Лъчко може да си мислят, че коментират най - силното първенство в света, но това е една голяма заблуда.
Ако толкова силни играчи имаше в английското първенство, отдавна да са спечелили световна или европейска титла. Малко по - сериозно!
.


Силно първенство и силни играчи в първенството никога не е равно на силен национален отбор. Явно гледаш футбол от оня ден щом пишеш щом не знаеш този парадокс който е срещан във футбола.


Viktor4o_Rs написа:Е какво му е злобарското да кажеш на някой некадърник и луузър, че е некадърник и луузър ? :roll: От 66-та насам Англия няма дори финал на голям форум, какво има повече да се говори и коментира ? Никой не казва, да не си ги харесвате и подкрепяте, но когато фактите говорят и боговете мълчат. А пък за най-силното първенство, който не е разбрал, че се прави почти само и единствено от чужденците, си е за негова сметка.
)


Защото когато се мислиш,че си привърженик на най-добрия трябва да се държиш като такъв ! Защото добрия е този който се държи джентълменски . Въпреки,че е по-силен на бойното поле, той е и същевременно великодушен. Защото е лесно да риташ някой докато е на земята.

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Англия - Италия - 0:0 -2:4 (pen)

Мнениеот MCMXIII » 25 юни 2012 18:25

Sardukar написа:sl321, харесаха ми разсъжденията, че пиша прогнози, за да се цитирам и да се похваля ;) Само ще ти кажа, че в силните първенства вместо да коментираме съдиите си пишем за футбол! Какви прогнози съм пускал аз и колко са се оказали правилни си е мой проблем. Все пак не съм ангажирал никой с тях :lol: Нямам претенции за обективност, а за лично мнение с някакви аргументи. Като взема предвид как се разви сезона и какви ми бяха моите предположения...можеше да си сложа 10 цитата в подписа и всеки разговор да го свеждам до тях и колко съм бил прав, но не затова пиша тук!
Бтв как може да има същества, които да са толкова комплексирани от първенството на Англия? Ами не ги гледаме заради техния национален отбор :mrgreen: Ще се обадим в Диемата да спират английското, защото англичаните са дървари и имат много чужденци :lol: Да пишем и на ВЛ да си разпределят парите като циганета "кой за колкото се договори" а?

По- добре се обади в музикалните телевизии като Планета & други. Те дразнят повече и пак са с най- голямата аудитория ;)
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта