ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот AntrAcsA » 28 юни 2012 09:09

Theos написа:
AntrAcsA написа:Чета и слушам абсурдни неща !
Португалците си въобразяват ,че са играли по добре от Испания
Медиите твърдят , че мача бил равностоен...
Пълни глупости ! Португалия нямаха едно чисто голово положение, освен свадбадското изпълнение на Роналдо при една контра и това е... Играта им беше изцяло насочена в защита и изритване на топката към Роналдо ... Да , Испанците не изиграха най силния си мач, халфовата им линия бе под всякаква критика през голям период от мача и липсваше всякаква скорост в атака, но това са си проблеми и грешки на треньора, но все пак имаха една дузина голови положения и само късмета и добрите прояви на Португалския вратар не решиха мача още в редовното време и продължението !
Испания заслужено е на финал и всяко друго твърдение е абсурдно .

С едно положение на Иниеста, а през другото време пас-пас-пас...ох заболя ме главата, португалците имаха повече положения, свали малко тия цветни очила! Целувайте Роналдо ,че не можеше да уцели на 5 пъти вратата!

Испанците имаха поне 3 положения да открият резултата още в първите 20 мин на мача... Какво да го целуваме Роналдо като това се случва в почти всеки мач, шутира без подготовка и всякаква логика , нон стоп , тук там се случва да оцели вратата , после имал най много удари , да има, по 80 % от тях топката излизаше извън стадиона и е опропастил чудесни атаки на тима си , ако бе подал .
И какви положения са имали португалците ? Цитирай ми едно освен онази контра , която Роналдо опропасти ? Ти пряк свободните за положение ли броиш ? Ми испанците имаха поне 5 пряк свободни удари ... Това ,че всеки очаква Испания да бия във всеки мач, очаква Испания да доминира , и че кометнатора викаше като ненормален след всяко едно минаване на Португалците в половината на Испанците, и че бе тих когато испанците буквално разиграваха топката покрай гол линията на Португалия , се казва пристрастност . Те не могат да вържат 2 паса, ритат топката от където им падне и на където им видят очите " СТРАХОТНА ИГРА НА ПОРТУГАЛЦИТЕ, РАВНОСТОЕН МАЧ " :o
По тази логика и Англия направиха равностоен мач с Италия ....

Много се смях на едно положение с този, младия нападател на Португалия, който влезе второто полувреме, след една висока топка към него се подхлъзна на страни и топката премина покрай него и защитника,не успя да я овладее , а коментатора си чупи езика да го хвали " какъв финт направил", "какво гениално изпълнение" . Там е проблема !!! Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .

За мен Испанците бяха по силния тим и съвсем логично продължават напред, както и случи с Италия .Мразя ги , фен съм на Англия, но всичко друго освен класиране на Италия на 1/2 финал щеше да е глупаво и алогично.
Изображение

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Без име » 28 юни 2012 09:15

Абе, Антракс, ние да не сме гледали различен мач? Цялото ти мнение е пълно с глупости, но за щастие накрая сам си казваш
Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .
.
Радвам се, че си стигнал сам до този извод.
[center]1914[/center]

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот AntrAcsA » 28 юни 2012 09:18

Без име написа:Абе, Антракс, ние да не сме гледали различен мач? Цялото ти мнение е пълно с глупости, но за щастие накрая сам си казваш
Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .
.
Радвам се, че си стигнал сам до този извод.

:lol: Чакай бе, защо да са глупости ? Глупост е да се твърди ,че Португалия са играли по добре или равностойно на Испания ....
Изображение

Потребителски аватар
Theos
Мнения: 1414
Регистриран на: 26 май 2011 15:22
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Theos » 28 юни 2012 09:19

AntrAcsA написа:Испанците имаха поне 3 положения да открият резултата още в първите 20 мин на мача... Какво да го целуваме Роналдо като това се случва в почти всеки мач, шутира без подготовка и всякаква логика , нон стоп , тук там се случва да оцели вратата , после имал най много удари , да има, по 80 % от тях топката излизаше извън стадиона и е опропастил чудесни атаки на тима си , ако бе подал .
И какви положения са имали португалците ? Цитирай ми едно освен онази контра , която Роналдо опропасти ? Ти пряк свободните за положение ли броиш ? Ми испанците имаха поне 5 пряк свободни удари ... Това ,че всеки очаква Испания да бия във всеки мач, очаква Испания да доминира , и че кометнатора викаше като ненормален след всяко едно минаване на Португалците в половината на Испанците, и че бе тих когато испанците буквално разиграваха топката покрай гол линията на Португалия , се казва пристрастност . Те не могат да вържат 2 паса, ритат топката от където им падне и на където им видят очите " СТРАХОТНА ИГРА НА ПОРТУГАЛЦИТЕ, РАВНОСТОЕН МАЧ " :o
По тази логика и Англия направиха равностоен мач с Италия ....

Много се смях на едно положение с този, младия нападател на Португалия след една висока топка към него се подхлъзна на страни и топката премина покрай него и защитника,не успя да я овладее , а коментатора си чупи езика да го хвали " какъв финт направил", "какво гениално изпълнение" . Там е проблема !!! Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .

За мен Испанците бяха по силния тим и съвсем логично продължават напред, както и случи с Италия .Мразя ги , фен съм на Англия, но всичко друго освен класиране на Италия на 1/2 финал щеше да е глупаво и алогично.

След тоя апотеоз които си написал,аз по добре да замълча...щом пряк свободните удари не са положения, аз викам да променят правилата и след пряк свободен удар ако топката влезе в мрежата да не се брои за гол?!? Така Испания ще гази наред, защото противниците просто няма да имат положения.
Явно визираш удара над вратата на Арбелоа...е дай както на Роналдо ударите и тоя ще го пишеме бегал, или викаш за Испания това е положение а за Португалия не е.
Не знам за каква омраза говориш точно, от този мач не ми зависи живота, въпреки ,че ми прецакаха тотото.
Та можем да преброим 3 положения които съдията безцеремонно помогна на Испания, едното от което беше удар в ръката на Арбелоа ако не се лъжа в наказателното, или пък Нани които се откъсва, съдията вместо авантаж даде фал??? Или Серхио Рамос които спъна Нани при контраатака, но съдията пак ядеше локум по това време....добре ,че нямаше падане на испанец в наказателното, че мача щеше да свърши по рано.

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот AntrAcsA » 28 юни 2012 09:32

Theos написа:
AntrAcsA написа:Испанците имаха поне 3 положения да открият резултата още в първите 20 мин на мача... Какво да го целуваме Роналдо като това се случва в почти всеки мач, шутира без подготовка и всякаква логика , нон стоп , тук там се случва да оцели вратата , после имал най много удари , да има, по 80 % от тях топката излизаше извън стадиона и е опропастил чудесни атаки на тима си , ако бе подал .
И какви положения са имали португалците ? Цитирай ми едно освен онази контра , която Роналдо опропасти ? Ти пряк свободните за положение ли броиш ? Ми испанците имаха поне 5 пряк свободни удари ... Това ,че всеки очаква Испания да бия във всеки мач, очаква Испания да доминира , и че кометнатора викаше като ненормален след всяко едно минаване на Португалците в половината на Испанците, и че бе тих когато испанците буквално разиграваха топката покрай гол линията на Португалия , се казва пристрастност . Те не могат да вържат 2 паса, ритат топката от където им падне и на където им видят очите " СТРАХОТНА ИГРА НА ПОРТУГАЛЦИТЕ, РАВНОСТОЕН МАЧ " :o
По тази логика и Англия направиха равностоен мач с Италия ....

Много се смях на едно положение с този, младия нападател на Португалия след една висока топка към него се подхлъзна на страни и топката премина покрай него и защитника,не успя да я овладее , а коментатора си чупи езика да го хвали " какъв финт направил", "какво гениално изпълнение" . Там е проблема !!! Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .

За мен Испанците бяха по силния тим и съвсем логично продължават напред, както и случи с Италия .Мразя ги , фен съм на Англия, но всичко друго освен класиране на Италия на 1/2 финал щеше да е глупаво и алогично.

След тоя апотеоз които си написал,аз по добре да замълча...щом пряк свободните удари не са положения, аз викам да променят правилата и след пряк свободен удар ако топката влезе в мрежата да не се брои за гол?!? Така Испания ще гази наред, защото противниците просто няма да имат положения.
Явно визираш удара над вратата на Арбелоа...е дай както на Роналдо ударите и тоя ще го пишеме бегал, или викаш за Испания това е положение а за Португалия не е.
Не знам за каква омраза говориш точно, от този мач не ми зависи живота, въпреки ,че ми прецакаха тотото.
Та можем да преброим 3 положения които съдията безцеремонно помогна на Испания, едното от което беше удар в ръката на Арбелоа ако не се лъжа в наказателното, или пък Нани които се откъсва, съдията вместо авантаж даде фал??? Или Серхио Рамос които спъна Нани при контраатака, но съдията пак ядеше локум по това време....добре ,че нямаше падане на испанец в наказателното, че мача щеше да свърши по рано.


Явно си чел само части от това което съм писал, а и не си длъжен ! Пряк свободния може да се брои за " ГОЛОВО ПОЛОЖЕНИЕ "(според мен) ако топката е в очертанията на вратата и затрудни вратаря , а не 10000 м. в страни . Иначе , ОК и тях да ги броим, Испанците пак имат повече . Сега гледам статистиката и тя показва ,че Испания е бил по добрия тим ! Единственото нещо по което Португалия изпреварва Испания е при картоните и нарушенията . За съдията не ми се коментира, можеше да е по зле , но съдиите вдигнаха несъществуваща засада , май на Силва беше още в началото на мача , след което реално играча на Испания оставаше на празна врата . Но , пак няма да го коментирам защото колкото добре да е свирил, толкова и грешки направи и в двете посоки .
Изображение

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Искам си Акаунта » 28 юни 2012 09:38

Хубав мач се получи . Всеки от двата отбора заслужаваше да отиде на финала . И двата отбора си имаха положенията през редовното време и продълженията . Тези на Испания бяха малко по-чисти . Дузпите вече са лотария . На това първенство се вижда , че този Испански отбор вече е пред изчерпване . Напълно е възможно да станат шампиони , но в 3 от 5-те мача които изиграха , не успяха да надиграят противниците си . Италия , Хърватска и Португалия бяха равностойни . Стила им вече е предсказуем ( не че не продължава да е успешен ) . В хода на мача Дел Боске се опита да промени начина на игра , но се видя че Испания просто не може да играе по друг начин . Затова Торес и Йоренте не попадат сред титулярите . Португалия изигра най-добрия си мач на първенството и ако Роналдо беше подходил по-сериозно при положенията които имаше , можеха да се поздравят с успех . За тяхно съжаление , отбора няма равностойни резерви .

Потребителски аватар
castiel
Мнения: 556
Регистриран на: 03 апр 2010 18:49
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот castiel » 28 юни 2012 09:43

Много слаб мач , къде е тази извънземна Испания за която всички приказват ...През цялото европейско играе изключително слабо , и на финала ще бъде приземена от един от двата най-добри отбора на това европейско.
Последна промяна от castiel на 28 юни 2012 10:37, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQD2RerfQABjoqo3&url=http%3A%2F%2Fvthumb.ak.fbcdn.net%2Fhvthumb-ak-ash3%2Fs403x403%2F632664_10201051998290442_10201051973449821_64103_803_b.jpg&jq=100[/wrapimg]

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот Искам си Акаунта » 28 юни 2012 09:46

Theos написа:
AntrAcsA написа:Испанците имаха поне 3 положения да открият резултата още в първите 20 мин на мача... Какво да го целуваме Роналдо като това се случва в почти всеки мач, шутира без подготовка и всякаква логика , нон стоп , тук там се случва да оцели вратата , после имал най много удари , да има, по 80 % от тях топката излизаше извън стадиона и е опропастил чудесни атаки на тима си , ако бе подал .
И какви положения са имали португалците ? Цитирай ми едно освен онази контра , която Роналдо опропасти ? Ти пряк свободните за положение ли броиш ? Ми испанците имаха поне 5 пряк свободни удари ... Това ,че всеки очаква Испания да бия във всеки мач, очаква Испания да доминира , и че кометнатора викаше като ненормален след всяко едно минаване на Португалците в половината на Испанците, и че бе тих когато испанците буквално разиграваха топката покрай гол линията на Португалия , се казва пристрастност . Те не могат да вържат 2 паса, ритат топката от където им падне и на където им видят очите " СТРАХОТНА ИГРА НА ПОРТУГАЛЦИТЕ, РАВНОСТОЕН МАЧ " :o
По тази логика и Англия направиха равностоен мач с Италия ....

Много се смях на едно положение с този, младия нападател на Португалия след една висока топка към него се подхлъзна на страни и топката премина покрай него и защитника,не успя да я овладее , а коментатора си чупи езика да го хвали " какъв финт направил", "какво гениално изпълнение" . Там е проблема !!! Омразата към един отбор изкривява реалната ви преценка и виждате нещата по нелеп и глупав начин .

За мен Испанците бяха по силния тим и съвсем логично продължават напред, както и случи с Италия .Мразя ги , фен съм на Англия, но всичко друго освен класиране на Италия на 1/2 финал щеше да е глупаво и алогично.

След тоя апотеоз които си написал,аз по добре да замълча...щом пряк свободните удари не са положения, аз викам да променят правилата и след пряк свободен удар ако топката влезе в мрежата да не се брои за гол?!? Така Испания ще гази наред, защото противниците просто няма да имат положения.
Явно визираш удара над вратата на Арбелоа...е дай както на Роналдо ударите и тоя ще го пишеме бегал, или викаш за Испания това е положение а за Португалия не е.
Не знам за каква омраза говориш точно, от този мач не ми зависи живота, въпреки ,че ми прецакаха тотото.
Та можем да преброим 3 положения които съдията безцеремонно помогна на Испания, едното от което беше удар в ръката на Арбелоа ако не се лъжа в наказателното, или пък Нани които се откъсва, съдията вместо авантаж даде фал??? Или Серхио Рамос които спъна Нани при контраатака, но съдията пак ядеше локум по това време....добре ,че нямаше падане на испанец в наказателното, че мача щеше да свърши по рано.

Честно казано ... Рамос съвсем спокойно можеше да бъде изгонен . Същото се отнася и за Шаби Алонсо , Пепе и Коентрао . В доста ситуации съдия направи меко казано "странни" отсъждания . Във вреда и на двата отбора .

Потребителски аватар
MCMXIII
Мнения: 12745
Регистриран на: 15 юли 2010 16:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот MCMXIII » 28 юни 2012 09:48

Искам си Акаунта написа:Хубав мач се получи . Всеки от двата отбора заслужаваше да отиде на финала . И двата отбора си имаха положенията през редовното време и продълженията . Тези на Испания бяха малко по-чисти . Дузпите вече са лотария . На това първенство се вижда , че този Испански отбор вече е пред изчерпване . Напълно е възможно да станат шампиони , но в 3 от 5-те мача които изиграха , не успяха да надиграят противниците си . Италия , Хърватска и Португалия бяха равностойни . Стила им вече е предсказуем ( не че не продължава да е успешен ) . В хода на мача Дел Боске се опита да промени начина на игра , но се видя че Испания просто не може да играе по друг начин . Затова Торес и Йоренте не попадат сред титулярите . Португалия изигра най-добрия си мач на първенството и ако Роналдо беше подходил по-сериозно при положенията които имаше , можеха да се поздравят с успех . За тяхно съжаление , отбора няма равностойни резерви .

Прав си. Единствено ми е интересно, колко по- сериозно да подходи Роналдо? Щом на 1/2 финал на ЕП не е сериозен, къде ще бъде? Аз гледах мачът след 70- та минута и мисля, че испанците спечелиха защото са по- отбор от Португалия.
П.П. Браво на Рамос за дузпата!
П.П.П. Тоя катунар Пепе трябва да бъде публично из..... :!:
[center][wrapimg=]http://www.img-share.eu/main/download_image/1913fxPMh3F.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
smoothc
Мнения: 14727
Регистриран на: 12 окт 2010 17:04
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/2 финал:Португалия-Испания -0:0 (2:4pen)

Мнениеот smoothc » 28 юни 2012 09:53

Честито на испанците,но нека отдадем и заслуженото на португалците,които направиха едно отлично първенство и както се казва-"запушиха" доста усти,особено Кристиано Роналдо,а на Пауло Бенто-едно голямо Браво!,че успя преди всичко да вдъхне онази увереност и колективен дух в целия отбор!
Мачът си беше равностоен от самото начало,двата отбора играха по-скоро прагматично,въпреки че в средата на второто полувреме португалците имаха 2-3 доста добри възможности,докато испанците в продълженията доминираха изцяло и само липсата на късмет им попречи да отбележат,но реално дузпите си бяха "лакмуса",чрез който да бъде решен двубоя,а оттам-нататък...отборът с по-силна психика и разбира се-късмет,ще спечели!
Последна промяна от smoothc на 28 юни 2012 09:55, променено общо 1 път.


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта