ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Искам си Акаунта
Мнения: 3751
Регистриран на: 28 фев 2011 09:04

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Искам си Акаунта » 23 юни 2012 08:54

Sardukar написа:Щом биха Гърция да им дават титлата а? Толкова надъхване и демонстрация на самочувствие, че след 1/2 финалите в темата Германия с/у Италия/Англия ще пишат само хейтърите, които не харесват немците :lol: По-скромно ;) Дано няма много наказани за съперника на Германия за 1/2 финала, за да видим кой, кого...
Англия има малко по-бързи крила в сравнение със Самарас, а като гледам средната линия на Италия :mrgreen:

Англия реално играе без крила . Милнър и Йънг до момента играят по-скоро като втори бекове . С оглед на отборите които евентуално ще срещнат , очаквам да паркират още по-големи бетоновози пред вратата си . Вярно и с такава тактика се постигат успехи ... като Челси например . Но да не забравяме стратегическия принос на Робен във финала ;)
Надъхване не знам да има чак толкова ... но Германия определено може да играе много по-силно . Просто до момента влагат толкова усилия , колкото са нужни за победа . Вчера четох един анализ , според който Франция умишлено е загубила мача от Швеция , за да избяга от Германия преди финала . ;)

tromokrat
Мнения: 7
Регистриран на: 23 юни 2012 08:51
Местоположение: Столицата
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот tromokrat » 23 юни 2012 09:03

Абе жалко не стана, но по-класния тим си е Германия. Според мен Сифакис имаше вина при най-вече при третия гол и също така като цяло не беше сигурен. Иначе при първия гол нямаше вина, там Лам го изпуснаха защитата и те имат вина. Можеше и по-добре ама така е като Сантос не извика други вратари. Можеше и друго да стане, но не се задържа дълго 1-1 за жалост. Е нищо на полуфиналите Скуадрата ще го върне. Както и да е постижението си е успех от всякъде да си сред 8-те най-добри в Европа.


П.П. Жалко само че не счупиха краката на пълнокръвния "ариец" месут юзил, чийто баща несъмнено е бил част от Вермахта на времето. Хубаво го подритаха, ама трябваше след като стана ясен резултата да го изкарат трайно от игра. Иначе дузпата на другия пълнокръвен "ариец" (най-малко 4 поколение) беше очевадна. То след толкова спорни отсъждания в ущърб на Гърция е редно и да свирят и едно явно.
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ!

Потребителски аватар
Без име
Мнения: 8647
Регистриран на: 26 юли 2011 12:16
Местоположение: И тук, и там.
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Без име » 23 юни 2012 09:04

Помъчиха се малко германците, но добре че дойде бързия 2ри гол, че ставаше страшно. Ройс ми хареса първото полувреме, второто беше незабележим до гола. Шюрле може да се пуска, но само като резерва. Подолски е много по-опитен и надежден в големите мачове.
[center]1914[/center]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот haha » 23 юни 2012 09:12

След вчерашния двубой май лудницата е отворила врати и комплексарите пак са налазали в тема за мач на Германия :lol:
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

BlueRadiotherapist
Мнения: 423
Регистриран на: 10 ное 2009 09:39
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот BlueRadiotherapist » 23 юни 2012 09:30

Защо такава омраза във форума се вихри не ми е ясно.Холандците са ми любими,но това не ми пречи да се наслаждавам на останалите добри отбори.Германия играе добър футбол и напомня за отбора от края на осемдесетте,когато взе последната си световна титла.Гърците си имат характерен стил и това е.Испания-Португалия и Германия-Италия ще бъдат чудесни двубои.Англичаните ги харесвам,но си мисля, че Скуадрата ще ги изработи.Шведите според мен, трябваше да играят на елиминации, вместо някои други промъкнали се,заради регламента и разпределението в урните преди жребия.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Sardukar » 23 юни 2012 09:32

Искам си Акаунта написа:
Sardukar написа:Щом биха Гърция да им дават титлата а? Толкова надъхване и демонстрация на самочувствие, че след 1/2 финалите в темата Германия с/у Италия/Англия ще пишат само хейтърите, които не харесват немците :lol: По-скромно ;) Дано няма много наказани за съперника на Германия за 1/2 финала, за да видим кой, кого...
Англия има малко по-бързи крила в сравнение със Самарас, а като гледам средната линия на Италия :mrgreen:

Англия реално играе без крила . Милнър и Йънг до момента играят по-скоро като втори бекове . С оглед на отборите които евентуално ще срещнат , очаквам да паркират още по-големи бетоновози пред вратата си . Вярно и с такава тактика се постигат успехи ... като Челси например . Но да не забравяме стратегическия принос на Робен във финала ;)
Надъхване не знам да има чак толкова ... но Германия определено може да играе много по-силно . Просто до момента влагат толкова усилия , колкото са нужни за победа . Вчера четох един анализ , според който Франция умишлено е загубила мача от Швеция , за да избяга от Германия преди финала . ;)

ще поживеем и ще видим...Само ще кажа, че Англия е много по-добре подготвена физически от Германия, а Италия ще играе защитно колкото и с/у Испания :lol:
за Робен няма смисъл да ти отговарям! Дано се махне и да се върнете към непосредствените резултати в ШЛ преди той да дойде ;)
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 юни 2012 09:49

Честита победа на всички приятели на Германия, фенове на немския футбол и на всички останали, които снощи стискаха палци за бундестима! :) На останалите желая по-добри дни. :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
venelin1984
Мнения: 142
Регистриран на: 24 мар 2012 09:53
Skype: 58M74PUR
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот venelin1984 » 23 юни 2012 10:04

Само не знам , защо бяха поканили Мишо Касабов да коментира .То на него нищо не се разбира какво приказва,трябваше да има преводач за него.

THE G.A.M.E
Мнения: 50013
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 23 юни 2012 11:02

Мога да разбера вживяването към чуждестранен Клуб и оприличаването с него, но продължавам да се чудя на акъла на някои, припознавайки чуждестранен Нац. тим, едвали не - като свой. :shock:
Много по-разбираемо и адекватно е да се критикува и плюе дори, по-чуждестранен Национален тим, от колкото това, да се подкрепя зверски !

Абе въобще - ГолЕм ташак е тая работа с НемциЯ ... :(
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЕВРО 2012:1/4 Финал: Германия - Гърция - 4:2 FT

Мнениеот Viktor4o_Rs » 23 юни 2012 11:37

Откога пък Германия трябва да се страхува от Англия, някой може ли да обясни ? :lol: :lol: :lol: От играчите им, от треньора им ли, от играта им ли или пък от статистиката ? Това е пълен смях, сигурен съм, че всички германци стискат палци Англия да бие Италия, защото ще им е много по-лесно с тях, отколкото с италианците. Пак казвам, прочетете малко английската преса и коментарите на англичаните там, за да видите какво казват те. Там феновете са много по-малко заблудени, отколкото тук например. А дори и Италия да продължи, каръкът с тях трябва да бъде счупен, рано или късно. Факт е, че са неудобен отбор, но в крайна сметка ако искат титлата, германците трябва да победят всички.
За какви спорни отсъждания в ущърб на Гърция пък говори поредният специалист ? Аз видях само измислена дузпа за маляките и спестен картон за Папастатопулос, който трябваше много по-рано да бъде декориран.
Изображение


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта