ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
nikikriviq
Мнения: 66
Регистриран на: 27 авг 2008 22:33
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот nikikriviq » 11 юни 2012 22:43

Синьо сърце написа:
nikikriviq написа:Като гледам Швеция - Украйна, смятам че нито англичаните, нито франсетата ще имат проблем с излизането от групата.

Аз пък не виждам с какво Англия е по-добра от Швеция, например. Та да няма проблем. Но вие с малоумната си и френетична подкрепа за отбор, който никога не е играл читав футбол и няма никакъв трофей ( изключвам жалката пародия на Онова Световно), винаги ще си намерите доводи. Много е важно обаче да се прави разлика между английското първенство и националния им отбор. А тя е като да сравниш Челси (Лондон) с Левски (София) . Давам пример с любимите си отбори, за да съм ясен! Никога няма да подкрепям подобни несретници като Англия!


Никъде не съм казал че подкрепям Англия, просто изразявам мнение. И аз не ги обичам най-малкото защото винаги са сред фаворитите без никакво покритие.

Потребителски аватар
sl321
Мнения: 2807
Регистриран на: 21 апр 2008 15:17

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот sl321 » 11 юни 2012 22:50

Alexx написа:Ми хубаво нека играят грозно Англия. Те все играят атакуващ футбол и така до никой трофей не стигнаха. Тогава ги обвиняваха, че играли прекалено атакуващо,а сега прекалено защитно. Нека видим какво ще направят с грозна игра и тогава да коментираме каквото и да е било.


Защо изключваш че някой може да играе атакуващо и грозно.Според мен на грозен антонима е хубав или красив.Защо слагаш като антоними грозен и нападателен.Англия не помня да е играла красив футбол,независимо че са практикували нападателен ( супер малоумно).Има начин да играеш защитно и пак да е красиво и обратното да играеш нападателно и да е грозно.
http://www.eridubet.com
Доста блогове с типстъри на едно място.

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Себастиан Фетел » 11 юни 2012 23:10

Франция и Украйна ще излязат от тази група .
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Man Utd 9
Мнения: 79
Регистриран на: 09 юни 2012 22:27
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Man Utd 9 » 11 юни 2012 23:54

Себастиан Фетел написа:Франция и Украйна ще излязат от тази група .

+1

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9387
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия

Мнениеот bubka » 12 юни 2012 00:05

lrlazarov_19 написа:"Тея Англия много смешни" ... Дотук ли ви стигат футболните аргументи? Като твърдите нещо, после се обосновете. Англия не изиграха слаб мач. Няма да са приятни за наблюдаване, но ще са ефективни. Никой не ви кара да им гледате мачовете, комплексари такива...

Владеене на топката 55%-45%,удари 19-3,в рамките на вратата 15-1-от това по-футболни аргументи здраве му кажи,като от изиграните досега мачове никой от отборите не записа такова трагично представяне.
П.П:Едва ли някой неутрален фен ще седне да гледа тоя мач заради Англия. :mrgreen:
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
lrlazarov_19
Мнения: 877
Регистриран на: 04 яну 2012 20:02
Skype: lazarlazarov2
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия

Мнениеот lrlazarov_19 » 12 юни 2012 00:31

bubka написа:
lrlazarov_19 написа:"Тея Англия много смешни" ... Дотук ли ви стигат футболните аргументи? Като твърдите нещо, после се обосновете. Англия не изиграха слаб мач. Няма да са приятни за наблюдаване, но ще са ефективни. Никой не ви кара да им гледате мачовете, комплексари такива...

Владеене на топката 55%-45%,удари 19-3,в рамките на вратата 15-1-от това по-футболни аргументи здраве му кажи,като от изиграните досега мачове никой от отборите не записа такова трагично представяне.
П.П:Едва ли някой неутрален фен ще седне да гледа тоя мач заради Англия. :mrgreen:

"Няма да са приятни за наблюдаване, но ще са ефективни." Това, което съм казал, не противоречи на статистиката. И в контролата с Белгия имаха 1 удар в рамките на вратата, но победиха. Това ще е Англия на Евро 2012.
[center]Then raise United's banner high,
Beneath it's shade we'll live and die...
So keep the faith and never fear,
We'll keep the Red Flag flying here...
[/center]

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6528
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот Alexx » 12 юни 2012 00:46

sl321 написа:
Sardukar написа:смейте се сега, защото на 1 един от тези два отбора ще е на финал ;)


По-скоро смеха ще падне ако не са на финал.И той ще е насочен към теб,щото се правиш на интересен.Много знае някой кой ще е финалист и кой не....
Не е изключено да е някой от измежду Англия и Франция разбира се.Все пак са отбори на които играчите струват средно по 16 мил.Какво толкова чудно ще да е....
Ние коментираме играта а тя беше катастрофа.Във времето сме видели как отбори с много грозна игра стават шампиони така че няма да бъде нищо изненадващо да не говорим за смешно ( по-скоро ще бъде трагично как поредния отбор с антифутбол се провира до финал или става шампион).Много се надявам с такава ( грозна и отблъскваща игра) Англия да не стигнат до финал.Иначе е напълно възможно!



Ми то дали е красиво или грозно е твърде субективно нещо ...

rebel
Мнения: 1807
Регистриран на: 25 май 2012 16:32
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия

Мнениеот rebel » 12 юни 2012 01:00

bubka написа:
lrlazarov_19 написа:"Тея Англия много смешни" ... Дотук ли ви стигат футболните аргументи? Като твърдите нещо, после се обосновете. Англия не изиграха слаб мач. Няма да са приятни за наблюдаване, но ще са ефективни. Никой не ви кара да им гледате мачовете, комплексари такива...

Владеене на топката 55%-45%,удари 19-3,в рамките на вратата 15-1-от това по-футболни аргументи здраве му кажи,като от изиграните досега мачове никой от отборите не записа такова трагично представяне.
П.П:Едва ли някой неутрален фен ще седне да гледа тоя мач заради Англия. :mrgreen:

ми не ги гледай, то пък аман от фенове дето гледат всичко каквото им пуснат

santi_santi
Мнения: 1114
Регистриран на: 28 юли 2009 20:56
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот santi_santi » 12 юни 2012 01:20

Дъртият и изкуфял старец Рой обърка тотално състава.Какво търсеше Милнър на крилото,като цял сезон силата му в Сити беше в центъра а за фланга разполагаш с играч като Уолкът?Ашли Йънг много по добре се справя като флангови играч а не зад нападателя?Виждаше че Уелбек не му тръгна играта ами трябваше да пробва с Керъл като таран зад него Дефо,по крилата Уолкът и Йънг и в центъра Милнър,Паркър и Джерард,но дъртака Рой си мисли че националният отбор на Англия е Уест Бромич и с дърварски футбол ще прогресира ДА ама НЕ!!!

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: ЕВРО 2012 Група ''D'' : Франция - Англия - 1:1 FT

Мнениеот CTAHKO » 12 юни 2012 01:34

Sardukar написа:
CTAHKO написа:
Sardukar написа:смейте се сега, защото на 1 един от тези два отбора ще е на финал ;)

Абе не съм много съгласен с теб.Ти правиш някаква асоциация между стила на игра на Челси при РДМ и този на Англия.Ама виж им изпълнителите по линии и ги сравни с тези на Челси.В защита са добре,въпреки проблемите.Вратаря им е добър,ама от там нататък няма никой.А трябва да има и някой да вкарва.Уелбек с Дрогба и ще го сравняваме :oops: Ок,Рууни има голов нюх и качества,но той ще има право да играе едва след груповата фаза и то при положение,че минат групите.Ама до тогава могат да се молят само на късмет и на индивидуалните качества на някой от защитниците да им вкарва голове и на цялата защитна линия като цяло,за да не допускат голове ;) Иначе с тази слаба халфова линия и на малките деца е ясно,че англичаните ще играят дефанзивно,а и дядо Рой не се слави като треньор,практикуващ атрактивен и офанзивен футбол 8-)

каква глупост си казал..... как ще сравня ЧЕЛСИ с тези :lol:
Аз смятам, че Англия има огромни шансове по различни причини(макар някои да са сходни, но те не са свързани с изпълнителите)
Първо проблемите:
- позволяват на Ройката да играе доста дефанзивно без да има сериозни критики
-би следвало да са доста сплотен колектив след като дори в Англия повечето хора ги мислят за свършили(под свършили имам предвид, че не могат да спечелят купата)
- мотивация; като тук те са водени по-скоро от доказване, а не от това, което водеше ЧЕЛСИ. Просто контузиите дават шанс на различни футболисти да се докажат.
- не са толкова обременени както обичайно... не, че няма напрежение, но не е както обичайно. Няма претенции към игра и резултати, както обичайно
футболни аргументи
- физическа подготовка
- потенциал в защита
- тактически са много по-грамотни от повечето отбори. Може да се гаврим с Рой, но е доказал, че може да си подрежда отборите в отбрана
- Руни, Джерард и ТЕРИ ;)
Сега излизам иначе мога да изброя още 1-2 неща......сигурно подобни размишления звучат смехотворно, но ще поживеем и ще видим


ПП За Франция няма какво толкова да се аргументирам... Само гледай Ян Бибиан


Като се прибереш,напиши си и останалите аргуменнти,пък ще поспорим доста :lol:Нищо че съм баннат от някои екземпляри от модераторите и то до края на ЕП ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта