Евро 2012: Група"Б" Холандия - Германия - 1:2 FT

Модератори: TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ss1914
Мнения: 683
Регистриран на: 01 мар 2012 22:00
Контакти:

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот ss1914 » 13 юни 2012 12:36

До сега се забелязва че мачовете в които се изправят един с/у друг силните отбори на Европа са доста по-скучни от останалите дано този път не е така 1:2 е моята прогноза
Българио, за тебе те умряха,
една бе ти достойна зарад тях,
и те за теб достойни, майко, бяха
И твойто име само кат мълвяха,
умираха без страх .

Потребителски аватар
jul
Мнения: 222
Регистриран на: 03 окт 2008 09:53
Контакти:

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот jul » 13 юни 2012 13:15

Този мач си е троен отвсякъде.
Загубата на Холандия обаче сега означава задължителна победа над Германия. Допреди германците ми бяха сред фаворитите, но след последния им мач съм дооооооста поразочарован :mrgreen: .
Та все пак победа за Холандия или равен.
ЦСКА си е ЦСКА!

Арсенал е като великите държави - никога не е толкова силен колкото изглежда и никога толкова слаб колко изглежда!

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот russia » 13 юни 2012 13:17

football_fb написа:3:2 за Холандия в първия драматичен мач с много обрати! Какво ще кажете? :)

Аз съм съгласен :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


СИН_ИМПЕРАТОР
Мнения: 672
Регистриран на: 30 май 2012 19:45

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот СИН_ИМПЕРАТОР » 13 юни 2012 13:21

2:0 за Германия, а иначе мога съвсем отговорно да заявя, че остават само 17 дни, до Европейската титла на СКУАДРА АДЗУРА!....

P.S. Ако пък по някаква грандиозна случайност Италия отпадне, Евро-купата отива в ПАРИЖ! КАЗАХ! :twisted:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 юни 2012 13:24

Viktor4o_Rs написа:Кървав мач между два много силни отбора. Не бих се наел с прогноза, мачът си е троен отвсякъде. Дано немците успеят да изхвърлят Холандия още тази вечер от Европейското 8-) Но и равенство ще устройва Германия, без да подценявам Дания, смятам че в 3-тия си мач германците ще си вземат своето, ако е нужно.

+1 :) Можех да не взимам отношение по темата, все едно че съм диктувал мнението си на колегата. ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 13 юни 2012 13:28

СИН_ИМПЕРАТОР написа:2:0 за Германия, а иначе мога съвсем отговорно да заявя, че остават само 17 дни, до Европейската титла на СКУАДРА АДЗУРА!....

P.S. Ако пък по някаква грандиозна случайност Италия отпадне, Евро-купата отива в ПАРИЖ! КАЗАХ! :twisted:


Само после да не се скриеш като оня колега от форума, дето беше написал "Купата или смърт!" (за купата на България иде реч), та след финала го отнема две седмици... :lol:
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот russia » 13 юни 2012 13:33

Ще видим какво ще стане, но много е важно в какво русло ще тръгне мача и дали някой ще сбърка в началото. Немската защита в първия мач въобще не беше поставена в ситуации налагащи решаването на сложни ребуси, докато срещу Холандия едва ли ще е така. Лалетата се отнесоха небрежно срещу Дания и си платиха сериозно за това. Сега ще трябва да дадат всичко от себе си и ми се струва, че на Германия няма да й е много весело по време, а и надявам се и след мача! Дано Марвайк да уцели правилните хора, които да връзват играта в средата на терена! Успее ли, напред Ван Перси, Робен и Хунтелаар знаят и могат!
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9392
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот bubka » 13 юни 2012 13:36

Немската машина ще мачка много тази вечер и то с лекота,холандците показаха,че на струват още в мача с нашите национали,затвърдиха впечатлението срещу Дания,а сега,когато са под напрежение още през първото полувреме ще са аут от турнира.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

drvasko98
Мнения: 7107
Регистриран на: 24 мар 2008 23:34
Контакти:

Re: Евро 2012 Група"Б" Холандия-Германия

Мнениеот drvasko98 » 13 юни 2012 13:40

russia написа:
football_fb написа:3:2 за Холандия в първия драматичен мач с много обрати! Какво ще кажете? :)

Аз съм съгласен :)


Аз ще съм още по-съгласен. Сложил съм по някой лев и на двете възможни обръщалки. Това трябва да е мача на груповата фаза. Да не ни изненадат с някое 0-0 само :)


Върни се в “Евро 2012”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост